25 sie 2021

I'm your past - Weronika Dobrzyniecka

Bohaterem tej książki jest charyzmatyczna gwiazda muzyki pop – podziwiany, pożądany, uwielbiany i znienawidzony Simon Rogers – człowiek, który osiągnął w życiu wszystko. Ale prawda o nieprzeciętnym nastolatku różni się od tej, lansowanej przez kolorowe magazyny i programy rozrywkowe. Rogers jest uzależniony od narkotyków i alkoholu i nie radzi sobie z depresją, agresją i napadami lęku. Musi więc skorzystać z pomocy młodej, atrakcyjnej pani psychiatry, zatrudnionej przez matkę i menedżerkę muzyka, która nie wie, że Marissa Smith jest dawną, skrytą, niespełnioną miłością Simona. Czy Marissie uda się pomóc zagubionemu nastolatkowi? Czy dzięki niej Rogers zrezygnuje z alkoholu, narkotyków i przygodnego seksu?

„I'm Your Past” to książka o zagubionych młodych ludziach, którzy musieli błyskawicznie dorosnąć. To także opowieść o sile miłości, pokonującej wszystkie przeszkody losu.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Miałam już wcześniej styczność z twórczością Autorki, która mi się podobała, dlatego też chętnie sięgnęłam po kolejną jej książkę, która i tym razem mnie nie zawiodła. Muszę przyznać, że szkoda, że tak mało o niej się mówi.

Autorka poruszyła ważne i aktualne problemy. Narkotyki, depresja, agresja, przygodny seks… Pogubienie się w życiu. Widzimy świat sławnej osoby od tej gorszej strony – właśnie strony problemów, bo przecież takie życie nie jest jedynie kolorowe. Łatwo się w nim zatracić i zapomnieć.

Simona i Marissę naprawdę polubiłam, choć Simonem to miałam ochotę czasem potrząsnąć. Z pozoru obydwoje są silni, a w rzeczywistości są bardzo wrażliwi.

Całość wypada naprawdę bardzo dobrze. Od początku do końca byłam bardzo zaciekawiona. Momentami ciężko było mi się oderwać od lektury. Z resztą bardzo szybko ją przeczytałam, a to akurat dobrze świadczy.

Ja ze swojej strony gorąco polecam 😊


Tytuł: I’m your past
Autorka: Weronika Dobrzyniecka
Ilość stron: 412


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Autorce :)2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia