23 sie 2021

Broken Love Tom 4 Breaking Love - B.B.ReidByła dziewczyną, która uciekła. Czy znajdzie siłę, by wrócić?

Willow: Wystarczyły cztery lata. Powiedziałam sobie, że nie potrzebuję przyjaciół. Ani rodziny. Byłam pewna, że jego też nie potrzebuję. I wiesz co? Miałam rację. Ale w dniu, w którym wróciłam do Six Forks i go zobaczyłam, zdałam sobie sprawę, że nigdy nie zapomnę, jak to było mieć każdy cal jego ciała pod palcami.

Dash: Myślała, że zdoła mi uciec. Ale to, co raz jest moje, zostanie moim na zawsze. Tym razem to ja zdecyduję, jak potoczą się sprawy.

Willow i Dasha łączy wiele – strach, nienawiść, pożądanie. Czy jednak w tym wszystkim jest miejsce na miłość


Opis pochodzi od wydawcy

***

Powiem szczerze, że ta część chyba trochę mnie zawiodła. Od początku raczej lubiłam postać Dash’a, a tym czasem mam wrażenie, że został całkowicie „popsuty”. Bardzo go nie lubiłam w trakcie lektury.

Willow również działała mi na nerwy swoim zachowaniem. Tak samo jak jej pretensje w stronę Lake, ale kiedy się nad nimi zastanawiam, to stwierdzam, że chyba miałabym podobnie jak Willow. Również nie potrafię zrozumieć zachowania Lake i uczuć do jej chłopaka.

Może zaczęłam Wam opowiadać od nienajlepszej strony, ale przyznaję, że tak czy siak czytało się dobrze i szybko. Poznajemy kilka odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w poprzedniej części, ale to i tak wciąż za mało.

Czekam na ostatni tom – jestem naprawdę ciekawa, jak to wszystko się zakończy. Zwłaszcza, że do głosu dopuszczona zostaje ponownie Lake.


Tytuł: Breaking Love
Seria: Broken Love
Autorka: B.B.Reid
Ilość stron: 320


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia