11 sie 2021

Bodyguard. Wbrew zasadom - Ada TulińskaZbudowała wokół siebie mur. Czy on odważy się go zburzyć? 

Odkąd ojciec Lidii odniósł wielki finansowy sukces, dziewczyna nie musi się martwić o swoją przyszłość. Stworzyła idealny wizerunek samej siebie i kurczowo się go trzyma, chroniąc się przed światem. Na innych patrzy z góry – zwłaszcza na służbę i pracowników ochrony, których zapewnił jej ojciec. Jednym z jej ochroniarzy jest Cichy, tajemniczy mężczyzna bardzo broniący dostępu do swojej prywatności. Jego milczenie ma głębokie podłoże związane z misją wojskową, którą odbył. 

Czy Lidia na pewno może czuć się przy nim bezpiecznie? Kiedy odkrywa jeden z jego sekretów, Cichy nie ma wyboru – nie może dopuścić, żeby komuś o nim opowiedziała.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Opis bardzo mnie zachęcił do lektury, dlatego też z wielkim entuzjazmem wzięłam się za lekturę. Niestety, całość okazała się być średnia.

Jak dla mnie to ten opis jest trochę nieadekwatny do całości. Postać Cichego jest dla mnie niedopracowana. Widać, że Autorka miała pomysł na tego bohatera, ale chyba w trakcie trochę się pogubiła.

Lidkę za to wykreowała na typową rozpuszczoną dziewczynę z bogatego domu. Jest też irytująca, ale wydaje mi się, że właśnie taka powinna być.

Muszę przyznać, że książkę trochę kartkowałam. Nie byłam jakoś żywo zainteresowana historią tej dwójki. Zabrakło mi tutaj tego czegoś. Jeśli dobrze pamiętam to stwierdziłam, że okładka nie pasuje do postaci z książki ;)

Zachęcam jednak, żebyście sami przeczytali i ocenili. Wiadomo, każdemu podoba się co innego. Dla mnie to takie trzy serduszka na pięć.

Tytuł: Bodyguard
Autorka: Ada Tulińska
Ilość stron: 272


Za możliwość lektury serdeczni dziękuję Niegrzecznym Książkom.3 komentarze:

  1. Póki co nie mam tej książki w swoich planach czytelniczych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czuję ochoty na tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Może kiedyś się skuszę, ale póki co muszę ogarnąć zaległości 😉

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia