21 sie 2021

Don't love me - Lena Kiefer


On ma mroczną tajemnicę.

Ona jest dla niego zakazana.

Czy wspólna przyszłość jest możliwa?

Kenzie nie jest zachwycona faktem, że dostała się na staż w szkockim Highland. Wszystko się jednak zmienia, gdy w swojej pierwszej pracy poznaje przyszłego spadkobiercę sieci luksusowych hoteli. Młody, atrakcyjny Lyall fascynuje ją od pierwszej minuty. Jaki sekret kryje się za jego odpychającym zachowaniem?

Lyall ma tylko jedno lato, aby umocnić swoją pozycję w rodzinie. Jeśli mu się to nie uda, jego przyszłość jest zagrożona. Kiedy poznaje Kenzie, studentkę projektowania, jego plan zaczyna się chwiać. Lyall nie potrafi oprzeć się jej urokowi. Ale tylko on wie, jak fatalny w skutkach może być dla niej związek właśnie z nim.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Do tej książki podchodziłam z lekką obawą, bowiem czytałam o niej naprawdę różne opinie. Wcześniej byłam nastawiona na dobrą lekturę, więc po prostu bałam się rozczarowania. Czy go doznałam? Hm, trudno powiedzieć. Historia Kenzie i Lyall’a mi się podobała, ale mam wrażenie, że czegoś tutaj zabrakło.

Bardzo polubiłam tę dwójkę bohaterów. Kenzie jest taka swoja, ma poczucie humoru a oprócz tego jest szczerze rodzinna. Uwielbiam relację, która panuje w ich rodzinie. Wbrew pozorom Lyall wcale taki zły nie jest – ja go polubiłam, chociaż w przeszłości faktycznie nie zachował się w porządku. Trzeba też przyznać, że jego rodzina nie jest normalna.

Zakończenie było dla mnie przewidywalne. Rozdziały czasami zbyt długie, tak samo jak opisy, ale całość nie wypada tak źle, jakby się wydawało. Myślę, że czwórkę mogę jej dać. Czekam też na następną część :)


Tytuł: Don’t love me
Autorka: Lena Kiefer
Ilość stron: 400


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Jaguar.2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia