7 mar 2023

Hotel na uboczu - Dorota Glica

 


Przy luksusowym hotelu na Mazurach zostaje znalezione ciało popularnej youtuberki, którą zaproszono, by nagrała film promocyjny. Co takiego się wydarzyło? Co do ukrycia mają goście hotelu? A może personel?

Byłam bardzo ciekawa lektury i z wielkim entuzjazmem po nią sięgnęłam. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tego, co otrzymałam. Przede wszystkim kilku bohaterów – gości hoteli. Każdy z nich jest różny, ma swoje problemy oraz mierzy się ze swoją przeszłością. Myślę, że na pierwszy plan wysuwa się małżeństwo, w którym występuje przemoc.

W między czasie poznajemy również perspektywę mordercy, którego tożsamość dość szybko poznajemy. Sam pomysł na fabułę dobry, ale mam wrażenie, że to wszystko potoczyło się trochę za szybko. Niektóre wątki nie zostały też dokończone bądź wyjaśnione. Z drugiej strony nie widzę możliwości, by było inaczej. Nie chcę też za bardzo zdradzać fabuły, a zrobiłabym to, gdybym miała się na każdym skupić.

Rozdziały są krótkie, a styl Autorki przypadł mi do gustu. To moje pierwsze spotkanie z jej twórczością i z chęcią sięgnę po kolejne tytuły. Myślę, że z nich również będę zadowolona. Tę oceniam na mocną czwórkę!


Tytuł: Hotel na uboczu
Autorka: Dorota Glica
Ilość stron: 328
Wydawnictwo Filia


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Filia, któremu dziękuję za możliwość lektury.
2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia