11 mar 2023

Minęła godzina dwudziesta druga. Romans z pazurkiem - Katarzyna Bester

 

Mikołaj prowadzi popularną audycję radiową. Zawsze czeka na telefon od ulubionej słuchaczki, Kociary. Choć znają się jedynie z telefonów, czuje, iż łączy ich wiele. Żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, że ich drogi się już przecięły i przetną ponownie, kiedy Ewa ratuje kota przed tragedią…

Bardzo lubię twórczość Autorki, głównie za jej język i styl. To, co czytałam do tej pory w większości mi się podobało i muszę przyznać, że książki po prostu pochłaniałam. Tutaj było podobnie, zwłaszcza, że sama historia nie jest zbyt długa.

Podobała mi się postać Ewy – bardzo ją polubiłam i tę jej zadziorność oraz wypowiedzi. Mikołaj również nie jest zły, ale w moim odczuciu to Ewa trochę go przyćmiewa. Ale ogólnie to tymi swoimi osobowościami się dopełniają.

Jak dla mnie to życiowa historia, prosta, niekolorowa, ale realna. Choć może niektóre poczynania bohaterów irytują, to w końcowym rozrachunku chwytają za serce. Jestem zadowolona z lektury, pozwoliła mi się oderwać od życia codziennego. Był to przyjemny, wieczorny relaks.


Tytuł: Minęła godzina dwudziesta druga. Romans z pazurkiem
Autorka: Katarzyna Bester
Ilość stron: 292
Wydawnictwo Amare

Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Amare, któremu dziękuję za możliwość lektury.



1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia