25 mar 2023

To nie może się udać - Abby Jimenez

 


Z twórczością Autorki u mnie jest różnie – jedne książki podobają mi się bardziej, inne mniej. Tym razem historia przedstawiona przez Abby plasuje się gdzieś po środku. Podobało mi się, ale czegoś też mi zabrakło i w sumie ciężko mi stwierdzić, co takiego. 

Jak dla mnie Alexis i  Daniel to bardzo życiowe postaci, tak samo jak ich doświadczenia. W ogóle śmiało mogę powiedzieć, że cała książka jest życiowa i przez to też bardzo dobrze się ją czyta. Nie brakuje śmiechu, żartów, przekomarzania się, ale i poważniejszych tematów, które zmuszają czytelnika do zatrzymania i przemyśleń. Chwytają też za serce. Styl i język sprawiają, że czyta się naprawdę dobrze, ale gdzieś w tym wszystkim zabrakło mi tego czegoś, co by było takie hm…wow. Owszem, podobało mi się, no ale….jest jakieś „ale”.

Tak czy siak polecam sięgnąć i samemu sobie wyrobić opinię 😊 Myślę, że jednak większość będzie usatysfakcjonowana lekturą 😊


Tytuł: To nie może się udać
Autorka: Abby Jimenez
Ilość stron: 448
Wydawnictwo Muza


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Muza, któremu dziękuję za możliwość lektury.2 komentarze:

  1. Widziałam, że książka jest dostępna na Legimi, więc chętnie ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja póki co nie mam jej w planach, ale czytałam sporo dobrych recenzji.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia