12 paź 2022

The Last One You Loved - LJ Evans

 McKenna mogła opuścić miasto i zostawić Maddoxa wiele lat temu, ale prawda jest taka, że ten wciąż widzi jej twarz. Nieważne ile lat  by minęło, McKenna nie zostanie wymazana z pamięci. Ale dzięki jej wyjazdowi pewien sekret jest bezpieczny…. Do czasu kiedy ta nie postanowi wrócić i dowiedzieć się, co takiego ukrywa Maddox.

Dawno nie czytałam jakieś książki po angielsku i muszę przyznać, że była to przyjemna odmiana. Stwierdzam nawet, że za tym tęskniłam. Wiem, że niestety nie każdy może sobie pozwolić na czytanie w oryginale, dlatego też mam nadzieję, że historia tej dwójki zostanie u nas kiedyś wydana. Tym bardziej, że bardzo polubiłam się z bohaterami, a całość lektury wypada naprawdę świetnie. Nie nudziłam się, nie kartkowałam stron. Po prostu płynęłam razem z fabułą i bohaterami.

Mogę Was zapewnić, że historia Maddoxa i McKenny przypadnie Wam do gustu!


Tytuł: The Last One You Loved
Autorka: LJ Evans
LINK


Lektura tego tytułu była możliwa dzięki współpracy. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia