16 paź 2022

The cheat sheet. Czy da się wyjść z friendzone? - Sarah Adams

 


Poznaj urzekający romans friends – to - lovers, który stał się hitem tiktoka!

Bree Camden, beznadziejnie zakochana w swoim przyjacielu i gwieździe futbolu Nathanie Donelsonie, nie chce tkwić we friendzone.

Niestety nie potrafi przyznać się do prawdziwych uczuć, bo on widzi w niej tylko przyjaciółkę bez szans na związek, a Bree nie ma zamiaru zniszczyć ich relacji. Ale te mięśnie…

Nie! Tylko stara, dobra, platoniczna przyjaźń, żadnego dotykania najseksowniejszego mężczyzny na świecie! Poza tym Bree ma większe problemy. Jest właścicielką studia baletowego i marzy o tym, by je rozwinąć. Niestety jeszcze jedna podwyżka czynszu i będzie musiała pożegnać się ze studiem.

Nathan jak zwykle przychodzi z odsieczą i wykupuje cały budynek. Upartej Bree w ramach buntu postanawia wychylić parę shotów tequili – no dobra, może więcej niż parę.

Niestety jej plan bierze w łeb i pijana Bree wyznaje swój największy sekret dziennikarce portalu plotkarskiego. Nagranie trafia do sieci i staje się hitem, a cały świat zaczyna postrzegać Bree i Nathana jako parę idealną. Agentka Nathana wychodzi z propozycją kontraktu, który rozwiązałby problemy finansowe Bree. Ale jest jeden haczyk – Nathan i Bree będą musieli udawać zakochaną parę. Przez całe trzy tygodnie.

Co się stanie, gdy Bree w końcu ulegnie uczuciom, które za wszelką cenę próbuje ukryć? I czy w ogóle weźmie pod uwagę, że Nathanowi ten związek może się podobać? W tej emocjonującej komedii romantycznej Sarah Adams zapewnia roz(g)rywkę na najwyższym poziomie.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Nathan i Bree całe życie się przyjaźnią. Dla siebie zrobią wszystko. Tylko czy aby na pewno chodzi im jedynie o przyjaźń? Czy może jednak w grę wchodzą również prawdziwe uczucia?

To, co nasuwa się po przeczytaniu tej książki, to że była to naprawdę ciepła historia. I wiecie co, nie ma tutaj seksów! W dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkie i muszę przyznać, że w przypadku tej książki to bardzo pasuje. A brak zbliżeń w niczym nie ujmuje. 

Głównych bohaterów nie da się nie lubić – naprawdę. Są świetni, ich relacja jest taka sama. Prawdziwa i naturalna. Fabuła płynie swoim torem i jak dla mnie to nic tutaj się nie przedłużało. Ich odkrywanie prawdy na pewien temat biegnie swoim tempem. Czułam ciepło na sercu, kiedy śledziłam ich losy. W dodatku Autorka poruszyła też kilka innych ważnych tematów – sprytnie wplotła je w niektóre wątki.

Towarzyszą nam łzy i śmiech. Dialogi między bohaterami są zabawne. Naprawdę dobrze się bawiłam podczas tej lektury i będę bardzo miło ją wspominać.  

Gorąco polecam! Idealna na weekend, czy wieczór w wannie 😊


Tytuł: The cheat sheet. Czy da się wyjść z friendzone?
Autorka: Sarah James
Ilość stron: 448
Wydawnictwo FILIA


Za możliwość lektury dziękuję Wydawnictwu FILIA.3 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia