18 paź 2022

Spark - Vi Keeland

 Po książki Vi sięgam w ciemno i wiem, że jaki tytuł bym nie wybrała, to lektura i tak mi się spodoba. Nie inaczej mogło być i tym razem!

Autumn na lotnisku przez przypadek zabiera walizkę Donovana, który okazuje się być nieziemsko przystojnym mężczyzną. Nieoczekiwanie spędzają wspólnie weekend i choć iskrzy między nimi od początku, Autumn postanawia uciec bez pożegnania. Z pewnością nie przyszłoby również jej do głowy, że w tak wielkim mieście, jakim jest Nowy Jork, mogą znów na siebie wpaść…

Żyłam tą historią przez kilka wieczór i z przyjemnością dawkowałam sobie losy bohaterów. Pomimo że poruszono tutaj również poważniejsze i trudniejsze tematy, to naprawdę świetnie się bawiłam. Dialogi między tą parą są zabawne, a obydwoje są po prostu inteligentni i ciekawi. Autumn bardzo mi się podobała. Została w ciekawy sposób wykreowana i na plus zasługuje to, że ma swój honor i zasady. Nie bawi się facetami, a ich po prostu szanuje.

Donovan wydawałby się być typowym, przystojnym karierowiczem, a w rzeczywistości to po prostu ambitny mężczyzna. Nie miał łatwej przeszłości, wywodzi się z nieciekawego towarzystwa, ale wyrósł na wartościowego człowieka. Dzięki ciężkiej pracy znalazł się w obecnym miejscu.

Podobało mi się również to, jaką przemianę obydwoje przeszli. Mocno im w tym kibicowałam.

Uwielbiam styl Autorki, więc tutaj pod tym kątem i technicznym nie mam do czego się przyczepić.

Polecam!


Tytuł: Spark
Autorka: Vi Keeland
Ilość stron: 392
Niegrzeczne Książki


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Niegrzecznym Książkom.2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia