1 sty 2019

Grudzień 2018 i podsumowanie roku

Cześć!

Dziś będzie podsumowanie ostatniego miesiąca 2018 roku oraz jego całe podsumowanie :) Kto by pomyślał, że ten rok tak szybko zleci? Był pełen wzlotów i upadków, ale całe szczęście końcówka była już o wiele, wiele lepsza i spokojniejsza. Mam nadzieję, że w końcu los się do mnie uśmiechnął :)

W grudniu przeczytałam 9 książek. Jak na moją osobę jest to słaby wynik, ale grudzień był bardzo pracującym miesiącem. Wiadomo - święta, mniej czasu na wszystko. Ale i tak jestem zadowolona z tych dziewięciu książek.

A przeczytałam:

1. Hot mess - Lucy Vine
2. Anioł na śniegu - Joanna Szarańska
3. Piękno bólu - Georgia Cates
4. Zakochane Zakopane - Wydawnictwo FILIA
5. Miłość zimową porą - Carrie Elks
6. Więcej niż my - Jay McLean
7. Vincent Boys - Abbi Glines
8. Marcel - Zofia Kubiak
9. Nasze życzenie - Tillie Cole

Najbardziej się zawiodłam na Hot mess - dla mnie to była totalna porażka. Choć na początku się bawiłam, to z czasem ta historia zaczęła mnie irytować jak nie wiem. Nawet jej nie skończyłam. Za to bardzo, ale to bardzo podobała mi się Więcej niż my. Piękna historia i przeżywam ją do tej pory! Z kolei Nasze życzenie to po prostu książka roku jak nic. W życiu tyle nie płakałam. Dorównuje dla mnie do Tam, dokąd zmierzamy.

A co mogę jeszcze powiedzieć o 2018 roku?

To przede wszystkim moje pierwsze targi książek w Krakowie! Było super, poznałam w końcu na żywo autorki i mam cudowne wspomnienia.
Przeczytałam 117 książek, co jest moim życiowym rekordem. Mogło być więcej, ale życie plotło mi figle. Jednak i tak jest to super wynik. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobnie, a nawet lepiej :)
Jest to też rok wielu nowych współprac z Wydawnictwami, za co jestem bardzo wdzięczna! Cieszę się, bo są to owocne kontakty. Udało mi się zostać ambasadorką kilku tytułów, napisałam też polecajki - same sukcesy!

Mam nadzieję, że przyszły rok będzie równie owocny i pełen pozytywnych niespodzianek! Planuję pojechać też na Warszawskie Targi Książki :)

A jak Wam minął grudzień? I rok? :) Jesteście zadowoleni? :)

Do napisania w Nowym Roku!


18 komentarzy:

 1. Mnie zbliżający się trzeci trymestr ciąży wykańcza, więc przy moim 3-letnim łobuziaku udało się przeczytać 5 książek, więc to i tak dużo. Dobrego roku życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uważam, że ważne jest to, iż w ogóle się czyta - nieważne ile :)

   Usuń
 2. Ładny wynik miesięczny i roczny - u mnie słabiej - mam mało czasu na czytanie a jeszcze mniej na blogowanie - praca, obowiązki rodzinne, wyjazdy - za dużo tego w ostatnich miesiącach :(

  Udanego 2019 roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ja i tak podziwiam siebie, że przy tylu zajęciach i pracach mam czas na książki :D

   Usuń
 3. Świetny wynik! Żadnej z tych książek jeszcze nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 117 książek! Wow! Gratuluję! To ogromna liczba!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku. Świetny :) I oby więcej książek - jak najwięcej tych dobrych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję tak udanego roku. Życzę Ci, aby 2019 był jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Łał przeczytałaś naprawdę dużo książek! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zamówiłam ostatnio "Nasze życzenie" i nawet nie myślałam, że trafię na tyle pozytywnych opinii na jej temat, gdyż wcześniej o niej nawet nie słyszałam. ;)

  Jools and her books

  OdpowiedzUsuń
 9. Dopiero co było podsumowanie miesiąca i znowu. Ale ten czas szybko leci.. Super wynik, gratulacje. Mi w ostatniej chwili też się udało dobić setki. Nie wierzyłam, ale jakoś dałam radę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim zdaniem osiągnęłaś całkiem niezły wynik! Mój przez liczne perturbacje życiowe jest dużo słabszy. Gratulujemy Tobie serdecznie i nie możemy się doczekać podsumowania roku 2019 :) ~Eli

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia