2 sty 2019

Wydawnictwo NieZwykłe - styczeń 2019


Dziś przychodzę do Was z nadchodzącymi zapowiedziami książek, które swoją premierę będą miały w styczniu, czyli już niedługo! Wydawnictwo NieZwykłe szykuje nam naprawdę super historie!

Premiera: 09.01.2019

Sęk w tym, że to nie Pike Lawson jest zajęty.
Tylko ja.

PIKE

Przygarnąłem ją, bo myślałem, że jej pomagam.
W zamian czasem coś ugotuje i trochę posprząta. Jasny układ.
Szybko zrozumiałem, że to wcale nie będzie takie proste. Muszę się powściągać, by o niej nie myśleć i przestać wstrzymywać oddech za każdym razem, gdy trafiamy na siebie w domu. Nie mogę jej dotknąć i nie powinienem tego pragnąć.
Jednak za każdym razem, kiedy nasze ścieżki się przecinają, ona coraz bardziej staje się częścią mnie.

Nie możemy sobie na to pozwolić. Ma dziewiętnaście lat, a ja trzydzieści osiem.
Jestem ojcem jej chłopaka.

I tak się niefortunnie składa, że oboje właśnie wprowadzili się do mojego domu.Premiera: 02.01.2019

Ali Rain
Czasami zastanawiam się, jak znalazłam się w miejscu, w którym teraz jestem, ale gdy ból powraca, od razu sobie przypominam… wszystko przez to, że odeszła. Mieszkam teraz w nowym mieście, chodzę do nowej szkoły i powinnam ruszyć dalej ze swoim nowym życiem. Problem w tym, że sama już nie wiem, kim jestem. Został mi tylko taniec, a z każdym kolejnym dniem czuję się coraz bardziej samotna. Cisza stała się motywem przewodnim mojego życia. Ona kazała mi odnaleźć radość i światło, ale nie mam pojęcia jak, skoro przez większość czasu otacza mnie mrok… do czasu, aż poznaję jego.

Drew Hale

Mam w życiu tylko jeden cel: za dwieście dziewięćdziesiąt osiem dni wyjechać z tego miasteczka i nigdy nie wrócić. Wszyscy uważnie mnie tu obserwują, zbyt uważnie, i mam już dość ciągłego ukrywania się pod maską obojętności. Potrzebuję wolności. Pływanie to moja przepustka do lepszego życia i codziennie powtarzam sobie, by się nie wychylać, trzymać ustalonej rutyny i pod żadnym pozorem nie pozwolić, by cokolwiek mnie rozproszyło. Wbrew powszechnej opinii, nie jestem chodzącym ideałem – każdego dnia tonę w poczuciu winy. Nie mam pewności, czy kiedykolwiek przestanę czuć się bezwartościowy, niechciany i przepełniony wstydem… do czasu, aż poznaję ją.


Premiera: 16.01.2019

Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść.

Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie.

Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem na rozładowanie buzujących w nim emocji, lecz czy wystarczającym? Czy każdy grzech można odkupić? Czy rany z przeszłości mogą się zabliźnić na dobre? Czy dwoje poranionych przez życie ludzi powinno być razem?
Premiera: 23.01.2018

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym, co uważamy za ważne. Ale co, jeśli – gdy jasność umysłu zostaje przypłacona zupełną ciszą – to ten niewyraźny szmer w tle staje się czymś, za co oddałoby się wszystko?

Od zawsze byłem wojownikiem. Mając rodziców, którzy cudem nie trafili więzienia, i dwóch młodszych braci, którzy niemal zostali oddani do rodzin zastępczych, zyskałem umiejętności w unikaniu ciosów, jakie zadaje życie. Dorastając, nie miałem niczego, co mógłbym nazwać swoim, ale od chwili, kiedy spotkałem Elizę Reynolds, to właśnie ona należała do mnie. Stałem się kompletnie uzależniony od niej oraz ucieczki do rzeczywistości, którą sobie nawzajem zapewnialiśmy. Przez lata spotykaliśmy się z różnymi ludźmi, ale nie było nocy, żebym nie usłyszał jej głosu.

Nie zaplanowałem spotkania miłości swojego życia w wieku trzynastu lat. Tak samo jak tego, że jako dwudziestojednolatek zacznę stopniowo tracić słuch.

Ale i tak spotkały mnie obie z tych rzeczy.


A teraz prowadzę najcięższą walkę swojego życia i znalazłem się na skraju porażki.

I jak? Na którą macie ochotę? :D Ja sama najchętniej przeczytałabym wszystkie :D


25 komentarzy:

 1. Czeka na nas mnóstwo dobrych lektur :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle książek... Tak mało czasu... :P Odwieczny mój problem mam wrażenie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. "Gordiana" już mogę polecić, jeśli ktoś lubi powieści erotyczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdą z tych książek bym przeczytała. :D Tylko jak znaleźć czas na te wszystkie ciekawe pozycje. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Krople deszczu i Walcząc z ciszą chcę przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też z chęcią przeczytałabym wszystkie 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyjemnych wieczorów z książką :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej mnie zainteresowały Krople Deszczu ~Pola :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sporo tych nowości:)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Krople deszczu mają ciekawą okładkę, ale gołe klaty już chyba mi się przejadły - jednak, nigdy nie mów nigdy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kilka pozycji wydaje mi się wartych przeczytania! Dzięki za info :) Eli

  OdpowiedzUsuń
 12. Tutaj czekam na Krople deszczu. Jeśli chodzi o książkę Penelope Douglas, to przyznaję, kocham jej książki. Tak bardzo, że Birthday girl zaczęłam od razu po premierze. I to było dla mnie nudne i jeszcze jej nie skończyłam, a już pół roku minęło. :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Całkiem lubię książki Penelope Douglas. Ta też brzmi fajnie i już zapisałam żeby o niej nie zapomnieć. Walcząc z ciszą też mnie zainteresowała. Teoretycznie to dość popularna tematyka, ale coś mi mówi że nie będzie banalna. Te dwie mnie bardzo zaciekawiły i na pewno je przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia