10 sty 2023

Siedem cudów - Agata Przybyłek

 


Monika ciągle wpada na byłego chłopaka, co sprawia, że chodzi struta, bowiem wracają bolesne wspomnienia. Nie może się doczekać, aż w końcu pojedzie do rodzinnego domu, gdzie, jak się okazuje, również nie jest najlepiej. Ojciec stracił pracę, a jej brat myli datę urodzin swojej dziewczyny, której planuje się oświadczyć. Czy może się stać coś jeszcze okropnego? Życiowa historia ze świętami w tle.

Wstyd przyznać, ale ta książka czekała aż cztery lata, bym ją w końcu przeczytała! W zeszłym roku obiecałam sobie, że przeczytam wszystkie świąteczne książki, jakie miałam i mi się to udało!

Przypomniałam sobie jak bardzo lubię pióro Autorki. Czytało mi się bardzo dobrze, płynęłam przez te strony, nie mogąc się oderwać od lektury. Z bohaterami bardzo się polubiłam. Wszyscy są tacy prawdziwi, odczuwają emocje, popełniają błędy. Autorka zawsze stawia na emocje, więc i tym razem się nie zawiodłam.

Bardzo miło spędziłam czas przy tej książce i cieszę się, że w końcu ją nadrobiłam. Jeśli szukacie tytułów na przyszłe święta, to gorąco Wam polecam!


Tytuł: Siedem cudów
Autorka: Agata Przybyłek
Ilość stron: 384
Wydawnictwo Czwarta Strona


Czytacie książki świąteczne w tym czasie? 😊
1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia