12 sty 2023

Wypożyczalnia Świętych Mikołajów - Agata Przybyłek

 


Grzegorz to pracoholik, który swój czas poświęca rozwojowi firmy. Dla Magdy i jej syna te święta będą inne niż zawsze, ale postara się, by wypadły jak najlepiej. Justyna spędzi święta w towarzystwie przekomarzających się rodziców. Amanda i Tomek czekają na swój ślub. Przyjaciółka dziewczyny organizuje szalony wieczór panieński. Wszyscy tacy różni, a łączą ich nadchodzące święta.

Dość długo wahałam się przed lekturą tego tytułu i bardzo się cieszę, że w końcu uległam. Świetnie się bawiłam i nie pogniewałabym się, gdyby powstała jakaś kontynuacja. Zwłaszcza, że zakończenie aż się prosi o to!

Wszyscy bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Są prawdziwi, realni, odczuwają emocje. Nie są przerysowani. Same historie, które Autorka nam przedstawiła, są bardzo życiowe. Nie ma tutaj nic udziwnionego. Z zapartym tchem przewracałam i czytałam kolejne strony. Niejednokrotnie miałam ochotę kogoś walnąć (nie powiem kogo), ale były i momenty, które chwytały mnie za serce.

Okres przed świętami poświęciłam na lektury polskich autorek i był to świetny wybór, bowiem wszystkie książki bardzo mi się podobały. Tylu książek świątecznych nie przeczytałam ostatnio, co przez całe swoje życie :D

Gorąco polecam! Motyw wypożyczalni Mikołajów również robi tutaj robotę 😊


Tytuł: Wypożyczalnia Świętych Mikołajów
Autorka: Agata Przybyłek
Ilość stron: 352
Wydawnictwo Czwarta Strona


Znacie twórczość Autorki?2 komentarze:

  1. Dobrze, że wszysycy bohaterowie zostali tak dobrze wykreowani.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja na ten moment skończyłam z tego typu książkami.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia