30 sty 2023

Niewinni - Marcel Moss

 


Zrozpaczeni rodzice zaginionej Emilki, proszę o pomoc Igiego i Sandrę. Niedługo przed zaginięciem dziewczynki, z więzienia wyszedł pedofil. Czy to on stoi za porwaniem dziewczynki? Igi i Sandra odkrywają przy okazji coś innego, równie ważnego. 

Muszę przyznać, że tych bohaterów poznałam w drugiej części serii – pierwszej jeszcze nie przeczytałam, ale druga sprawiła, że z wielkim zaciekawieniem sięgnęłam po trzecią część i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z lektury. Od pierwszych stron czytelnik jest pochłonięty lekturą. Nie ukrywam, że z początku czułam lekkie zmieszanie, ze względu na wielowątkowość, ale całość wypada naprawdę bardzo dobrze. Autor sprytnie wymyślił fabułę.

W tle pojawia się również historia siostry Sandry. Widzimy też, jak rozwija się relacja naszych detektywów, z której chyba nie każdy z nich zdaje sobie sprawę. Polubiłam tę dwójkę, tutaj chyba jeszcze bardziej. W dodatku książka kończy się w takim momencie, że człowiek najchętniej sięgnąłby po kolejny tom, a tu trzeba czytać :D

Czytało się dobrze i szybko. Dosłownie pochłonęłam tę książkę. Polecam!


Tytuł: Niewinni
Autor: Marcel Moss
Ilość stron: 400
Wydawnictwo Filia


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Filia, któremu dziękuję za możliwość lektury.




3 komentarze:

 1. Autora przeczytałam tylko jedną książkę i na razie nie planuję sięgać po kolejne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też przeczytałam ją bardzo bardzo szybko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam trzy książki autora i teraz nie mogę się zmotywować, by sięgnąć po kolejne.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia