18 sty 2023

Jedno z nas nie żyje - Rose Jeneva

 


Buckhead to miasto pełne luksusu, mieszka tutaj prawdziwa elita. Shannon została porzucona przez męża, który zastąpił sobie ją młodszą kobietą, Crystal. Olivia czekała tylko, żeby zająć miejsce Shannon i zostać nieoficjalną królową miasta. Jenny to właścicielka Glow, ekskluzywnego salonu dla kobiet, w którym wiele się dzieje. Jenny zna najmroczniejsze sekrety swoich klientek. Mamy jeszcze Karen, u której w małżeństwie coś się dzieje i Keishę – koleżankę z pracy Jenny. Przyjaźń jest silną bronią, ale może być też śmiertelnie niebezpieczna…

Kiedy zobaczyłam, że mamy tutaj większą ilość bohaterek i każda z nich dopuszczona jest do głosu – przyznaję, zaczęłam się obawiać. Ale już po kilku rozdziałach poczułam się zaintrygowana i zaczęłam się zastanawiać, co takiego tam się wydarzyło.

Przez całą lekturę nie mogłam się od niej oderwać, choć nie mamy tutaj zbyt wiele akcji. Autorka świetnie buduje napięcie i zaciekawia czytelnika, zmuszając go do główkowania. Powiem szczerze, że chyba nie spodziewałam się takiego finału, a już na pewno tego kto i w jaki sposób został poszkodowany.

Polubiłam się ze wszystkimi kobietami tej historii, no może nie licząc jednej, ale to podejrzewam, że raczej nikt za nią nie przepada. Ale pozostałe są w porządku i cóż, odzwierciedlają typowe zachowania kobiet. Jednak kiedy zachodzi taka potrzeba, grają do jednej bramki i mogą na siebie liczyć.

Niepotrzebnie się obawiałam, bowiem dostałam naprawdę świetną historię. Polecam!

 

Tytuł: Jedno z nas nie żyje
Autorka: Jeneva Rose
Ilość stron: 400Współpraca reklamowa z Wydawnictwem FILIA, któremu dziękuję za możliwość lektury.2 komentarze:

  1. Super, że nie mogłaś się oderwać od tej lektury.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, że sympatyzuje się z bohaterkami i fajnie, że książka wciąga.

    Książki jak narkotyk

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia