4 sty 2023

Wieczór cudów - Kinga Gąska

 


Adam, Julia, Tymon, Ewa i Maksymilian, każde z nich, można powiedzieć, że zmaga się z czymś nowym w swoim życiu. Wszystko to w tle przedświątecznych dni. Połączą się dwa pokolenia.

Nie wiem, jak inaczej w skrócie mogłabym przedstawić fabułę, nie zdradzając przy tym zbyt dużo :D Nawiążę od razu też do okładki, która przy pierwszym spotkaniu skojarzyła mi się z Dziewczynką z zapałkami. Nie mam za to zielonego pojęcia, dlaczego akurat z nią :D

Wydawałoby się, że trochę za dużo tych bohaterów – a to akurat mylne wrażenie. Może dlatego, że każdy z nich jest inny, mają różne doświadczenie i charaktery. Są barwni i to właśnie ta cecha sprawia, że Czytelnik się nie nudzi. Poważnie, na nudę tutaj to my narzekać nie będziemy.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki i zaliczam je do tych udanych. Styl i język bardzo mi przypasowały, są w moim guście czytelniczym. Z przyjemnością sięgnę kiedyś po jej inne książki 😊


Tytuł: Wieczór cudów
Autorka: Kinga Gąska
Ilość stron: 384
Wydawnictwo FILIAWspółpraca reklamowa z Wydawnictwem FILIA, któremu dziękuję za możliwość lektury.
2 komentarze:

  1. Czytałam inną książkę autorki i trafiła w mój gsut, więc z chęcią skuszę się także i na tą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że pierwsze spotkanie z autorką zaliczasz do udanych.

    Książki jak narkotyk

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia