6 sty 2023

Bez ciebie nie ma świąt - Natalia Sońska

 


Życie Marii kręci się wokół pracy i syna, którego wychowuje sama. Zawsze może liczyć na pomoc ojca, ale nie ma pojęcia, że ten zataja przed nią prawdę. W między czasie Maria odnawia znajomość z dawnym znajomym, Konradem. Po raz pierwszy dopuszcza do siebie możliwość rozwinięcia się ralcji. Ojciec Marii jej kibicuje, a kieruje nim pewna tajemnica…

Było to moje drugie spotkanie z twórczością Autorki i również bardzo udane. Utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że Autorka wpasowuje się w mój gust czytelniczy i z przyjemnością będę śledzić jej nowości.

Historia bardzo mi się spodobała – jest po prostu życiowa. Samotne macierzyństwo, codzienne problemy, obawa przed uczuciami i błędy przeszłości. W dodatku bohaterów nie da się nie lubić. Maria jest świetną matką, która chce zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą przyszłość. Pan Antoni to bardzo ciepły człowiek, a Franek to świetne, inteligentne dziecko. Wszyscy tworzą cudowną rodzinę, która może na siebie liczyć. 

Bardzo kibicowałam bohaterom i nie ukrywam, że pod koniec kilka razy uroniłam łzy. To naprawdę świetna książka, pełna wartości. Płynęłam razem z kolejnymi stronami. Nie mogłam oderwać się od lektury. W sumie to pochłonęłam ją w jeden dzień z przerwami.

Cóż więcej mogę napisać – gorąco polecam!


Tytuł: Bez ciebie nie ma świąt
Autorka: Natalia Sońska
Ilość stron: 384
Wydawnictwo Czwarta Strona


A Wy znacie twórczość Autorki? Czy może dopiero przed Wami? 😊1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia