16 sty 2023

Spowiedź diabła - Adrian Bednarek

 


Kancelaria Kuby i Sandry tym razem ma pomóc dziewczynie, Sonii, która została oskarżona o zamordowanie własnego brata. W międzyczasie z kliniki odwykowej wraca Julia – dawna dziewczyna Kuby, obecnie celebrytka, która zasłynęła książką o związku z mordercą. Julia jest gotowa się zemścić…

Delektuję się książkami z serii o Kubie Sobańskim. Za każdym razem ciężko jest oderwać się od lektury – zwłaszcza, że Autor potrafi zaskoczyć swoimi posunięciami. Do dziś pamiętam, jak komuś się żaliłam, że Julia i Sandra tak bardzo mnie irytują. Cóż, nie sądziłam, że moje prośby zostaną wysłuchane. Tak, wiem, tajemnicza jestem, ale nie chcę spojlerować.

Mam wrażenie, że ten tom to taka półka wyżej, jeśli chodzi o pomysłowość Autora. Sama postać Sonii jest dość intrygująca i w jej przypadku akurat się domyśliłam, w którą stronę to wszystko się potoczy. Nie ukrywam, że jestem bardzo zaintrygowana kolejnymi tomami – zwłaszcza po takim zakończeniu! Jestem mega ciekawa, jak Kuba poradzi sobie w nowej rzeczywistości.

Tak jak przy poprzednich tomach, tutaj również czytało mi się bardzo dobrze i szybko. Ciężko oderwać się od książki. Autor świetnie przedstawił myśli głównego bohatera i nie oszczędza nas przy opisach zbrodni. Jak dla mnie po prostu super 😊

A! I muszę jeszcze napisać, że okładki do książek z tej serii są bardzo wymowne :D


Tytuł: Spowiedź diabła
Autor: Adrian Bednarek
Ilość stron: 468
Wydawnictwo Zaczytani

Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Zaczytani, któremu dziękuję również za możliwość lektury.
2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia