29 gru 2022

Dużo miłości - Agnieszka Olejnik

 


Bożydar nie ma lekko w życiu, które właśnie mu się posypało i został sam sobie. W dodatku zbliżają się święta, ale postanawia dać z siebie wszystko. Święta muszą być! Jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

Z twórczością Agnieszki Olejnik spotykam się od czasu do czasu, ale za każdym razem te spotkania są udane. Dlatego też w ogóle nie brałam pod uwagę tego, że w tym przypadku może być inaczej.

Lektura bardzo mi się podobała, a już szczególnie to, że bohaterowie nie są idealni. Popełniają błędy, co czyni ich po prostu prawdziwymi. Życie przecież nie jest idealne i bohaterowie też tacy nie są. Polubiłam się ze wszystkimi i z wielkim entuzjazmem śledziłam losy Bożydara. Muszę przyznać, że to niecodzienne imię i już samo ono zachęca, by sięgnąć po książkę :D

Autorka nie pozwala nam na nudę. Już od pierwszych stron wciąga do stworzonego przez siebie świata. 

Jeśli chodzi o język i styl to jak dla mnie wszystko w porządku i bardzo w moim guście. Czytało mi się szybko i przyjemnie.

Nic dodać, nic ująć. Polecam!


Tytuł: Dużo miłości
Autorka: Agnieszka Olejnik
Ilość stron: 352
Wydawnictwo FiliaWspółpraca reklamowa z Wydawnictwem Filia, któremu dziękuję za możliwość lektury.
1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia