11 gru 2022

Ostatni śnieg tej zimy - Natalia Sońska

 


Marta i Paweł są już kilkuletnim małżeństwem, ale przechodzą właśnie przez kryzys. Nieporozumienia sprawiają, że jest jeszcze gorzej, a fakt, że zwala im się na głowę siedmioletnia córka kuzynki Marty, wcale nie pomaga. Cała ta sytuacja przytłacza Pawła, ale z czasem przekonuje się do dziewczynki.

Czy obecność Blanki pomoże małżeństwu tej dwójki?

Ta historia przeleżała u mnie od daty premiery, więc trochę już minęło. Obiecałam sobie jednak, że nadrobię lektury związane ze świętami, czy zimą, więc od razu wzięłam się za nią. I muszę Wam powiedzieć, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że pochłonie mnie już od pierwszych stron.

Marta i Paweł są po prostu życiowi, tak samo jak ich problemy i próby radzenia sobie z małżeństwem, które po prostu się sypie. Żadna z tych postaci nie jest przerysowana. Powiedziałabym, że Paweł to typowy chłop :D Marta próbuje w tym wszystkim znaleźć jakieś rozwiązanie, ma też ogromne, dobre serce – widać po tym, co robi.

Jeśli chodzi o styl Autorki, to bardzo przypadł mi do gustu. Było to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością i zaraz po lekturze kupiłam jej najnowszą książkę :D Mam nadzieję, że spodoba mi się tak samo 😊

Cóż mogę Wam powiedzieć, to naprawdę dobra obyczajówka! Oby więcej takich! Zasłużona piąteczka jak nic 😊


Tytuł: Ostatni śnieg tej zimy
Autorka: Natalia Sońska
Ilość stron: 288
Wydawnictwo Czwarta Strona


Lubicie jak zima pojawia się w tle?1 komentarz:

  1. Bardzo lubię książki autorki, więc pewnie skuszę się i na tę pozycję.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia