27 gru 2022

Pocałuj mnie pod jemiołą - Wydawnictwo Filia


Antologia „Pocałuj mnie pod jemiołą” to bardzo udana antologia, gdzie Schronisko Pod Jemiołą odgrywa tutaj znaczącą rolę! Mamy tutaj siedem opowiadań, siedmiu Autorów, który zadbali o to, żebyśmy się nie nudzili w zimowe wieczory. 

Znam pióro prawie wszystkich osób, które napisały opowiadania – jedynie z Krystyną Mirek było to moje pierwsze spotkanie, ale przyznaję, że bardzo udane.

Opowiadania to dobra okazja, żeby właśnie zaznajomić się z stylem danego Autora. Nie będę się tutaj rozwodzić nad każdym z opowiadań, bo zabraknie mi miejsca :D Chciałam jednak napisać, że wszystkie historie naprawdę mi się podobały, a to zdarza się rzadko. W ogóle rzadko kiedy podobają mi się antologie i raczej ich unikam, ale w tym przypadku bardzo się cieszę, że mogłam się z nią zapoznać.

Będziemy się śmiać, ale i wzruszać, płakać – po prostu będziemy odczuwać emocje, a to właśnie na nich mi zależy podczas lektury. Tutaj w każdym opowiadaniu dostałam wiele emocji i z pewnością ta antologia zapadnie mi w pamięć na dłużej.

Polecam!

Tytuł: Pocałuj mnie pod jemiołą
Autorzy: RENATA KOSIN, DOROTA MILLI, KRYSTYNA MIREK, AGNIESZKA OLEJNIK, ALEK ROGOZIŃSKI, JOANNA TEKIELI, KAROLINA WILCZYŃSKA
Ilość stron: 368
Wydawnictwo FILIAWspółpraca reklamowa dzięki uprzejmości Wydawnictwu FILIA.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia