7 gru 2022

Uśmiech anioła - Renata Kosin

Była to moja pierwsza przygoda z twórczością Autorki i muszę przyznać, że bardzo udana. Już sama okładka mnie kupiła, bowiem cechuje ją prostota, która naprawdę przykuwa wzrok. 

Była to też moja ostatnia lektura, jeśli chodzi o pozycje świąteczne od Wydawnictwa Filia. Gdybym miała ją uplasować na jakimś miejscu, to myślę, że byłaby jakoś po środku. Bardzo polubiłam Oskara i Katię, choć nie ukrywam, że bolało mnie to, iż on postanowił zrezygnować z miłości, bo obiecali sobie przyjaźń. Nie potrafiłam zrozumieć jego decyzji i podziwiałam Katię, że pomimo sprzecznych uczuć, zaakceptowała jego decyzję.

Warto też wspomnieć o aniołach, które tutaj mają magiczną moc i odgrywają cenną rolę, ale nie będę się nad tym rozwodzić, bo raz, że nie chcę spojlerować, a dwa – nie mam zamiaru odbierać Wam przyjemności z lektury 😊

Styl Autorki bardzo przypadł mi do gustu. Czytało mi się bardzo dobrze i płynęłam wraz z kolejnymi stronami tej historii. Nie nudziłam się. Lektura była prawdziwą przyjemnością. Z chęcią sięgnę po inną książkę tej Autorki.

Polecam!


Tytuł: Uśmiech anioła
Autorka: Renata Kosin
Ilość stron: 336
Wydawnictwo FILIAWspółpraca reklamowa z Wydawnictwem FILIA, któremu dziękuję za możliwość lektury.
2 komentarze:

  1. Brzmi bardzo ciekawie. W wolnej chwili pewnie sięgne. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tej książki autorki jeszcze nie czytałam, ale wszystko przede mną.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia