17 lis 2022

98% Klary - Kamila Szczepańska-Górna

 


Klara to zdolna programistka, która pewnego wieczoru znajduje się w niewłaściwym miejscu. Od tej pory zaczyna się prawdziwy test wytrzymałości, bowiem nic nie jest już przewidywalne.

Zacznę od tego, że jest to debiut, a co najważniejsze – bardzo dobry debiut. Lubię dawać szansę polskim Autorom, bo dość często można trafić na dobrze zapowiadające się w przyszłości historii.

Tutaj zostałam kupiona już od pierwszych stron, a to wszystko za sprawą stylu Autorki, który okazał się być bardzo w moim guście. Od strony technicznej nie mam do czego się przyczepić.

Z bohaterami również się polubiłam, choć Maks nie grzeszy tutaj dobrocią, ale wszyscy dbają o to, żebyśmy się nie nudzili :D Od początku zostałam wciągnięta w świat Klary – młodej, inteligentnej programistki, która, delikatnie mówiąc, ma twardy orzech do zgryzienia.  

Przyznaję, że nie spodziewałam się tego, że po prostu przepadnę przy tej historii. Ciężko było mi się od niej oderwać, a zakończenie sprawia, że człowiek ma chęć od razu sięgnąć po kontynuację. 

Cóż mogę powiedzieć – za dużo zdradzić nie mogę i nie chcę, bo uważam, że warto jest samemu się przekonać, czym tak się tutaj zachwycam :D Dlatego gorąco polecam! To debiut, któremu warto dać szansę!


Tytuł: 98% Klary
Autorka: Klaudia Szczepańska-Górna
Ilość stron: 320


Współpraca reklamowa z Autorką, której serdecznie dziękuję za możliwość lektury.
1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia