3 lis 2022

Heartstopper. Yearbook - Alice Oseman

 


Heartstopper Yearbook to idealny dodatek dla fanów serii Heartstopper. Książka jest przepięknie wydana – w twardej oprawie, a w środku znajdziemy świetne grafiki. 

Towarzyszy nam komiksowa wersja Autorki – Alice zabiera w nas świat bohaterów swojego komiksu. Dowiadujemy się, jak powstawały pierwsze szkice głównych bohaterów. Alice opowiada w kilku słowach o bohaterach, czy po prostu o swoich doświadczeniach, jeśli chodzi o rysowanie. Jak się okazuje, trochę jej zajęło, aż znalazła swój idealny styl. W dodatku lubi eksperymentować!

Oprócz tego znajdziemy tutaj dwa mini komiksy, ale nie zdradzę Wam, kogo się tyczą. No dobra, po opisie z tyłu jedna para zostaje zdradzona, ale o drugiej nic nie wspomnę!

Dowiemy się co nie co o domach głównych bohaterów, ich rodzinach a oprócz tego Alice udzieli nam kilka wskazówek, jak narysować Nicka czy Charliego 😊

Jestem oczarowana tym wydaniem – prawdziwa gratka dla wielbicieli Heartstopper!


Tytuł: Heartstopper. Yearbook
Autorka: Alice Oseman
Ilość stron: 160
Wydawnictwo JaguarZa możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Jaguar.
1 komentarz:

  1. Fanem, niestety, nie jestem. Jeszcze jej nie czytałam, może kiedyś ;)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia