2 wrz 2022

Dziedzictwo - Elle Kennedy

 


Cztery opowieści. Cztery pary.

Poznaj dalsze losy ulubionych bohaterów!

"Dziedzictwo" skomponowane jest z kwartetu powiązanych ze sobą historii, które opowiadają dalsze losy bohaterów bestsellerowych powieści Elle Kennedy – "Błędu", "Podboju", "Celu" i "Układu".

Życie po studiach okazało się nie do końca takie, jakie sobie wyobrażali Garrett i Hannah, Logan i Grace, Dean i Allie oraz Tucker i Sabrina. Oczywiście, mają przecież siebie nawzajem, ale doszły też problemy prawdziwego życia, na które nie przygotowały ich cztery lata na uniwersytecie Briar. Wesele. Oświadczyny. Potajemny ślub. I niespodziewana ciąża. Oto główne wątki każdej z opowieści. Jak się okazuje, dla tych czterech par miłość to bułka z masłem. Dorastanie zaś okazuje się znacznie trudniejsze. Jak duże konsekwencje mogą wynikać z wielkich decyzji? I czy okaże się, że szczęście przyniesie wielkie nagrody?

"Zabawny i pełen ciepła zbiór kontynuacji wcześniejszych historii dostarcza wiele rozrywki! Nie do wiary, co ma w zanadrzu autorka!”.

Sarina Bowen, współautorka bestsellera "Dobry chłopak"


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Autorka powróciła z opowiadaniami, z których możemy się dowiedzieć, co słychać u bohaterów z serii Off Campus. Ponownie spotykamy się z Hannah i Grahamem, Grace i Loganem, Allie i Deanem oraz Sabriną i Tuckerem. 

Każde opowiadanie pokazuje nam, co słychać u każdej z par oraz z czym muszą się zmierzać w chwili obecnej. Łączy ich jeden element – nie zdradzę jaki, bowiem jest to zabawna historia i myślę nawet, że ma tutaj swój duży udział. 

Ogólnie każde z opowiadań porusza jakiś hm…poważniejszy aspekt, ale pomimo tego nie brakuje śmiechu. Muszę przyznać, że przy każdym z nich zdarzały się momenty, kiedy szeroko się uśmiechałam. W ogóle świetnie było znów wrócić do świata tych bohaterów i spędzić z nimi jeszcze trochę czasu. Super jest to, że pomimo dzielących ich kilometrów, ich przyjaźń wciąż jest ważna i wszyscy mają ze sobą kontakt.

Wszystkie opowiadania podobały mi się tak samo. Nie umiem wybrać najlepszego. Uważam, że każde z nich jest wyjątkowe. Zakończenie według mnie jest trochę creepy, ale uważam, że świetnie pasuje do całości.

Czytało mi się bardzo dobrze. Każde z opowiadań podzielone jest na krótkie rozdziały. Uwielbiam styl Autorki, więc tutaj nie mam do czego się przyczepić.

Gorąco zachęcam lektury nie tylko Dziedzictwa, ale i całej serii Off Campus.


Tytuł: Dziedzictwo
Autorka: Elle Kennedy
Ilość stron: 360


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka
2 komentarze:

  1. Od czasu do czasu lubię zajrzeć do ciekawych opowiadań.

    OdpowiedzUsuń
  2. This question turns into especially very important when you need to|you should|you have to} obtain your massive order of 3D prints by a selected date. But massive Door Lock Fingerprint Scanners players out there market} could manage large jobs inside 1-2 days and have your order shipped to you asap. Every 3D printing service lists the materials and technologies it makes use of to finish your online orders. Some smaller companies can 3D print in a restricted variety of materials & colours, but larger companies are keen to work with gold, wax, steel and other materials. Among the completely different providers Star Rapid offers is a 3D printing service you can use use|you need to use}. It is a dependable option for anyone who needs to create prototypes or order 3D prints from steel, aluminium, titanium or maraging steel.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia