2 wrz 2022

Dziedzictwo - Elle Kennedy

 


Cztery opowieści. Cztery pary.

Poznaj dalsze losy ulubionych bohaterów!

"Dziedzictwo" skomponowane jest z kwartetu powiązanych ze sobą historii, które opowiadają dalsze losy bohaterów bestsellerowych powieści Elle Kennedy – "Błędu", "Podboju", "Celu" i "Układu".

Życie po studiach okazało się nie do końca takie, jakie sobie wyobrażali Garrett i Hannah, Logan i Grace, Dean i Allie oraz Tucker i Sabrina. Oczywiście, mają przecież siebie nawzajem, ale doszły też problemy prawdziwego życia, na które nie przygotowały ich cztery lata na uniwersytecie Briar. Wesele. Oświadczyny. Potajemny ślub. I niespodziewana ciąża. Oto główne wątki każdej z opowieści. Jak się okazuje, dla tych czterech par miłość to bułka z masłem. Dorastanie zaś okazuje się znacznie trudniejsze. Jak duże konsekwencje mogą wynikać z wielkich decyzji? I czy okaże się, że szczęście przyniesie wielkie nagrody?

"Zabawny i pełen ciepła zbiór kontynuacji wcześniejszych historii dostarcza wiele rozrywki! Nie do wiary, co ma w zanadrzu autorka!”.

Sarina Bowen, współautorka bestsellera "Dobry chłopak"


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Autorka powróciła z opowiadaniami, z których możemy się dowiedzieć, co słychać u bohaterów z serii Off Campus. Ponownie spotykamy się z Hannah i Grahamem, Grace i Loganem, Allie i Deanem oraz Sabriną i Tuckerem. 

Każde opowiadanie pokazuje nam, co słychać u każdej z par oraz z czym muszą się zmierzać w chwili obecnej. Łączy ich jeden element – nie zdradzę jaki, bowiem jest to zabawna historia i myślę nawet, że ma tutaj swój duży udział. 

Ogólnie każde z opowiadań porusza jakiś hm…poważniejszy aspekt, ale pomimo tego nie brakuje śmiechu. Muszę przyznać, że przy każdym z nich zdarzały się momenty, kiedy szeroko się uśmiechałam. W ogóle świetnie było znów wrócić do świata tych bohaterów i spędzić z nimi jeszcze trochę czasu. Super jest to, że pomimo dzielących ich kilometrów, ich przyjaźń wciąż jest ważna i wszyscy mają ze sobą kontakt.

Wszystkie opowiadania podobały mi się tak samo. Nie umiem wybrać najlepszego. Uważam, że każde z nich jest wyjątkowe. Zakończenie według mnie jest trochę creepy, ale uważam, że świetnie pasuje do całości.

Czytało mi się bardzo dobrze. Każde z opowiadań podzielone jest na krótkie rozdziały. Uwielbiam styl Autorki, więc tutaj nie mam do czego się przyczepić.

Gorąco zachęcam lektury nie tylko Dziedzictwa, ale i całej serii Off Campus.


Tytuł: Dziedzictwo
Autorka: Elle Kennedy
Ilość stron: 360


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka
1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia