6 lip 2021

Odnajdę cię - Camilla En


Prawdziwej namiętności nie ostudzi odległość.

Anna jeszcze nigdy nie była tak niezdecydowana. Z jednej strony mąż, który zadziwiająco szybko przestał dostrzegać w niej kobietę, traktujący ją jak osobistą służącą, z drugiej – mężczyzna, który miał być przyjacielem, odskocznią od małżeńskich problemów, ale pragnie znacznie więcej, niż Anna jest skłonna mu dać. Tylko jeden z nich potrafi rozpalić jej zmysły, ale czy to wystarczy, żeby podjąć decyzję? A co, jeśli żadna z dróg, które się przed nią otwierają, nie wiedzie do szczęścia?

Grzegorz również stoi na rozdrożu. Aby ratować rozpadający się związek, podejmuje decyzję o wyjeździe do Anglii. Chce skupić się na pracy, nabrać dystansu. Nie spodziewa się, jak wiele może zmienić jedno zdjęcie i zniewalające brązowe oczy, które na długo rozgoszczą się w jego myślach.

Czy Anna i Grzegorz szukają właśnie siebie?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Karolina z @karkareads nie była zadowolona z lektury i obawiałam się, że będę mieć tak samo, ponieważ mamy podobne gusta czytelnicze. I cóż, niestety. Uważam, że czas na tę lekturę został po prostu zmarnowany.

Bohaterowi są nudni i bez charakteru. Grzesiek szczególnie, bo Anna to jeszcze coś tam pokazała. Nie do końca wiem, jaki miał płynąć morał z tej historii. Wiemy, że oparta jest na faktach, że prawdziwe wydarzenia tchnęły Autorkę do napisania tej książki. Tyle, że nie do końca wiem, co ona miała nam pokazać.

Uczucia bardzo szybko się pojawiają, tak samo jak „kocham cię”, a wiecie, że ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie.

Jedyny plus, to że jest krótka. Niestety, męczyłam ją i niezbyt chętnie do niej wracałam, by ją skończyć. No i jeszcze okładka przykuwa wzrok. Ale to wszystko.

Mam nadzieję, że nie zacznie się fatum beznadziejnych książek…

Tytuł: Odnajdę cię
Autorka: Camilla En
Ilość stron: 240

Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Niegrzecznym Książkom.


6 komentarzy:

 1. Szkoda, że czas okazał się zmarnowany. Wielka szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że rozczarowała cię ta książka 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie spasuję, bo tematycznie kompletnie nie dla mnie, a jeżeli już w ogóle wyszło słabo, to tym bardziej nie zamierzam marnować czasu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiałam się nad nią, ale widzę, że dobrze wyszło iż do mnie nie trafiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię czytać książek z motywem zdrady męża... Jakoś męczą mnie kłamstwa, nawet w książkach :D

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia