14 lip 2021

Niebezpieczni mężczyźni. Tom 1 Król hakerów - CD Reiss


Jeśli będzie współpracował, ona spełni jego najskrytsze pragnienia.

Taylor Harden stoi u progu sławy i niewyobrażalnego bogactwa, gubi go jednak zbytnia pewność siebie. Cybernetyczny atak na jego technologiczne mocarstwo nadchodzi z zupełnie niespodziewanej strony – małego miasteczka na skraju ruiny, Barrington. To tam piękna i tajemnicza Harper trzyma w ręku wszystkie klucze do jego przyszłości – i zgodzi się je oddać, jeden po drugim, w zamian za bardzo konkretne usługi…

Nienawidzi jej. Nie może bez niej żyć. Z każdym dniem odszyfrowują wzajemnie swoje kody, aż w końcu wszystkie sekrety Harper ujrzą światło dzienne, a Taylor zaryzykuje utratę nie tylko swojej firmy, ale i serca.

Nieprzewidywalni mężczyźni, tajemnicze kobiety i namiętności, które zburzą ich świat – poznaj nową, elektryzującą serię!

Opis pochodzi od wydawcy.

***

Sięgając po tę książkę, liczyłam na dobrą historię – a tym czasem dostałam coś poniżej średniej oceny. Muszę przyznać, że cała historia miała potencjał i to naprawdę duży. Według mnie zepsuło tutaj wszystko po prostu wykonanie. Autorka miała fajny pomysł i zamiar, ale tylko na tym się skończyło.

Problematyczne okazało się być nadanie charakteru bohaterom – postać Taylor’a jeszcze ujdzie, choć mam wrażenie, że Autorka pogubiła się w jego historii. Ale postać Harper… Strasznie bezpłciowa. Próbowała stworzyć jej charakter, ale kompletnie jej to nie wyszło.

Tak naprawdę nawet do końca nie wiem, co nam chciała pokazać w tej historii. Mamy świat hakerów, mamy seks, którego powód był po prostu dziwny i nie powiem z czego wzięty. Już nie wspominając o tym, że miłość pojawia się ot tak.

Jedyny plus jest taki, że zakończenie mnie zaciekawiło – prawdopodobnie będzie kolejna część. Jeśli tak, to czy faktycznie po nią sięgnę? Powiem szczerze, że nie wiem. Z braku laku możecie po nią sięgnąć, żeby samemu wyrobić sobie opinię, ale ja nie będę zbytnio polecać…

Tytuł: Król hakerów
Seria: Niebezpieczni mężczyźni
Autorka: CD Reiss
Ilość stron: 482

Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Niegrzecznym Książkom.4 komentarze:

 1. Ja nie mam obecnie tej książki w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że książka nie spełniła Twoich oczekiwań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie planuję czytać tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze, nawet nie pamiętam jak się skończyła. Za to do tej pory pamiętam, że nie mogłam się połapać o co chodzi i to średnio co kartkę. Większość działań bohaterów była kierowana... nie wiem czym, możliwe że niczym nie kierowana. Masakra!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia