4 gru 2020

Piątkowe polecajki #8

Cześć!

Dziś w Piątkowych polecajkach gościmy Klaudię Bianek.

Mogłabym kolejny raz polecić Wam książkę mojego życia, czyli "Making Faces" Amy Harmon, jednak z racji tego, że zbliżają się święta, to zdecydowanie powinnam wspomnieć o mojej ulubionej świątecznej powieści, czyli "Czterech płatkach śniegu" Joanny Szarańskiej. Ta książka jest nie tylko zabawna, nie tylko przewrotna, nie tylko klimatyczna...

Opowiada historie mieszkańców pewnego bloku. Poznajemy ich rozterki, problemy dnia codziennego, które wcale nie znikają w przedświątecznej krzątaninie. Każdy z bohaterów jest wyjątkowy i charakterystyczny. Ta książka to początek trylogii i całe szczęście, bo po pierwszym tomie chce się więcej i więcej! Opowieść, przy której można się uśmiechnąć i uronić łzę, idealna na zbliżający się czas. Polecam serdecznie!


Znacie ten tytuł? A może dopiero planujecie przeczytać tę książkę? :)
8 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia