18 gru 2020

Piątkowe polecajki #10


Cześć!

Przed nami ostatnie Piątkowe polecajki przed Świętami :) 

Dziś poleca Małgorzata Falkowska: 

Jako Polka chciałabym polecić Wam kogoś z naszego "podwórka". Tutaj mam pięć propozycji, a pierwszą z nich jest muzyczny romans Eweliny Nawary oraz Justyny Leśniewicz - "Melodia serc". Historia Jo i Liama jest jedną z moich ulubionych w 2020 roku. 

Druga książka to mieszanka romansu i obyczaju "Utracona miłość" autorstwa Magdaleny Krauze. To jedna z tych książek, której nie chce się kończyć. Trzecia na mojej liście jest Agnieszka Zakrzewska i jej "Znam Twoją tajemnicę". Przyznam, że Aga w erotyku daje rade i chcę jej więcej. Dużo więcej! 

Numer cztery to Anita Scharmach z powieścią "Mam na imię Ania". Według mnie to najlepsza książka autorki i czuć, że dała tam całe serce. Mam ciary do dziś, a czytałam ją kilka miesięcy temu. I na koniec moja królowa nadziei, Sylwia Trojanowska z "Wzgórzem świątecznych życzeń". Świątecznie, nie cukierkowo i z nadzieją ❤


Znacie któryś z tytułów? Mnie Melodia serc nie przypadła do gustu, ale za to bardzo mi się podobała Utracona miłość.12 komentarzy:

 1. Znane mi nazwiska polskich pisarek. Bardzo lubię prozę Sylwii Trojanowskiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Melodię serc" znam i bardzo mi się podobała 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,Utraconą miłość" czytałam. O ,,Melodii serc" słyszałam. Trzecia książka jest mi całkowicie obca.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chętnie poznałabym w końcu twórczość pani Krauze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Utraconą miłość mam na mojej liście do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Utracona miłość to mój blogowy patronat i również ją polecam bardzo serdecznie. 😊

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia