30 paź 2020

Piątkowe polecajki #4

 


Kto by pomyślał, że to już miesiąc minie z Piątkowymi polecajkami :D Ale ten czas leci! Dziś trochę późno, ale w końcu! 

Sprawdźcie, co poleca Anna Bellon: 

W tym tygodniu swoją premierę miała najnowsza książka Agnieszki Lingas- Łoniewskiej „Molly”, którą miałam okazję przeczytać już jakiś czas temu. „Molly” to przede wszystkim wyraziści bohaterowie, świetne tempo akcji i soczysty język. Wszystko okraszone polskim rapem, który zdaje się zawsze grać gdzieś w tle, podkręcając całą historię. „Molly” po prostu wciąga bez reszty!

Inną książką, która mnie zachwyciła w ostatnim czasie, to „Najgłośniej krzyczy serce” Martyny Senator. Autorka poruszyła w niej bardzo ważny i aktualny temat hejtu w szkole. Całość czytałam ze ściśniętym gardłem, a skończyłam we łzach. „Najgłośniej krzyczy serce” to pozycja obowiązkowa, którą powinni przede wszystkim przeczytać nie tylko młodzi, ale także rodzice i nauczyciele.

Molly przede mną, a Najgłośniej krzyczy serce za mną i gorąco polecam!

Dziękuję Autorce za wzięcie udziału w serii :)12 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia