18 maj 2023

When in Rome. Rzymskie wakacje - Sarah Adams

 


Amelia Rose to księżniczka popu, która jest już tym zmęczona. Dlatego też postanawia sięgnąć po przygodę. Tymczasem kończy się ona na trawniku Noah, który prowadzi cukiernię. Mężczyzna zaznacza, że nie ma czasu na problemy celebrytów, ale koniec końców pozwala dziewczynie spać na swojej kanapie, póki jej auto nie zostanie naprawione. Przez ten czas dostrzega jej inną stronę – dostrzega prawdziwą Amelię.

Choć całość wypada dość oczywisto, to muszę przyznać, że bardzo dobrze bawiłam się podczas tej lektury. Może dlatego, że gdzieś w tym wszystkim można znaleźć ziarenko prawdy. Amelia to gwiazda pop, popularna, a pod tą maską kryje się samotna dziewczyna. Noah, zraniony w przeszłości, oddaje się pracy. Co prawda wszyscy są wścibscy, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto wobec niego jest życzliwy, czy po prostu szczery.

Małomiasteczkowy klimat czuć tutaj wyraźnie i jest to swojego rodzaju urok tej historii. Sama dwójka bohaterów również sprawia, że ciężko oderwać się od lektury i człowiek jest po prostu ciekaw. Uśmiech na twarzy również gwarantowany!

Cóż mi pozostaje, tylko polecić!


Tytuł: When in Rome. Rzymskie wakacje
Autorka: Sarah Adams
Ilość stron: 440
Wydawnictwo Filia


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Filia, któremu dziękuję za możliwość lektury.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia