10 maj 2023

Scandalized - Ivy Owens

 Historia Gigi i Alec’a to coś, co zdecydowanie było mi potrzebne. Gigi zmęczona jest pracą, goni za karierą. Kiedy wydaje się jej, że dzień pełen przygód nie może być gorszy, spotyka Alec’a – starszego brata przyjaciółki z dzieciństwa. Kończy się to wspólną nocą. Dopiero po fakcie dowiaduje się, kim tak naprawdę jest mężczyzna, co z kolei wprawia ją w oburzenie. Czy na tym przypadkowym spotkaniu się skończy? A gdzie tam! 

Nie spodziewałam się, że tak bardzo polubię tę historię. Może to dlatego, że od samego początku czuć chemię między bohaterami. W dodatku Scandalized trzyma w napięciu, jest idealnym romansem. 

Polubiłam się z bohaterami – w moim odczuciu Autorka świetnie ich oddała. Nie tylko zachowania, ale i emocje, a na nich mi zawsze najbardziej zależy. 

Czytało mi się bardzo dobrze i szybko. Styl i język wpasowały się w mój gust czytelniczy. Nie brakuje tu też odważnych scen, ale też jakoś specjalnie nie przeszkadzają. Jak dla mnie całość wypada naprawdę świetnie.


Tytuł: Scandalized
Autorka: Ivy Owens
Ilość stron: 400
Wydawnictwo Ale!


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Ale!, któremu dziękuję za możliwość lektury.

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia