12 maj 2023

Ogród sekretów i zdrad - Agnieszka Krawczyk

 


Zazwyczaj trzymam się z daleka od książek, gdzie znajdziemy historię w jakimkolwiek formacie. Nie przepadam po prostu za nią. Jednak mam za sobą pozytywne zaskoczenia pod tym względem, a skoro opis fabuły mnie zaciekawił, to postanowiłam dać szansę. Dobra, drugim bodźcem była okładka, która naprawdę przykuwa wzrok. Cieszę się, że wzięłam się za czytanie, bowiem bowiem lektura pozytywnie mnie zaskoczyła.

Głównie dlatego, że to nie przeszłość gra pierwsze skrzypce – mam tutaj na myśli, że nie wszystko dzieje się w przeszłości. Przeplata się ona z teraźniejszością. I taki zabieg całkowicie mnie kupił! W dodatku nie potrafię zdecydować, które podobały mi się bardziej, a to akurat ogromny plus :D Zwłaszcza, że okres wojenny to nie moja działka, ale Autorka świetnie go przedstawiła. Czułam się tak, jakbym towarzyszyła obok bohaterom z tamtego okresu.

Z bohaterkami tej historii bardzo się polubiłam i czułam swego rodzaju ciepło na sercu. Jestem naprawdę zachwycona tą lekturą, czego kompletnie się nie spodziewałam. Chyba przydadzą mi się od czasu do czasu takie różności, jeśli chodzi o tematykę czytania 😊

Twórczość Autorki bardzo mi się podoba i z chęcią będę sięgać po kolejne jej książki 😊


Tytuł: Ogród sekretów i zdrad
Autorka: Agnieszka Krawczyk
Ilość stron: 528
Wydawnictwo FiliaMacie w planach ten tytuł?2 komentarze:

  1. Bardzo lubię powieści Agnieszki. Tę książkę będęm niebawem czytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno za jakiś czas przeczytam tę książkę.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia