26 maj 2023

Służbowe stosunki - Lena M. Bielska

 


Julia sprawuje wysokie stanowisko w hurtowni, kocha swojego psa i większość czasu spędza z przyjaciółką. Jednak jej poukładane życie zakłóca pojawienie się nowego pracownika – Alka, z którym kiedyś się spotykała. Okazuje się, że to ona ma go wprowadzić w obowiązki. Ich wspólne niedopowiedzenia tylko podsycają atmosferę.

To moja druga lektura Autorki i muszę przyznać, że bardzo udana! Pochłonęłam książkę na raz – czytało się dobrze, szybko i przyjemnie. Wydaje się to zwykły, lekki romans biurowy, a tym czasem mamy tutaj wpleciony bardzo ważny wątek, o którym z pewnością mówi się mało. Za to wielki plus, bowiem sprawia, że czytelnik jeszcze inaczej odbiera lekturę.

Bohaterów polubiłam – Alek i Julia mają swoje temperamenty, ale świetnie do siebie pasują. Może jak dla mnie trochę zbyt szybko wracają uczucia między nimi i padają pewne deklaracje, ale nie wpłynęło to na mój całościowy odbiór.

Krótka, ale dobra! Szczerze polecam i z chęcią będę sięgać po kolejne nowości Autorki.


Tytuł: Służbowe stosunki
Autorka: Lena M. Bielska
Ilość stron: 368
Wydawnictwo NieZwykłe

Lubicie romanse biurowe? A twórczość Autorki znacie?2 komentarze:

  1. W wakacje chętnie sięgam po tego rodzaju książki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książek tej autorki jeszcze nie czytałam, więc wszystko przede mną.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia