14 maj 2023

Wiem, co czujesz - Gabriela Gargaś

 


Trzy lata temu Iga rzuciła pracę w Warszawie i przeprowadziła się na wieś, gdzie zamieszkała w starej chacie. Nie jest jednak sama, bowiem otacza się zwierzętami i przyjaciółmi, którzy podobnie jak ona, stawiają czoła trudom życia.

Iga postanowiła napisać książkę o samotności i dzięki temu spotyka na swojej drodze ważnych ludzi. Sama zaś musi się pogodzić ze swoim losem.

Z twórczością Autorki zapoznaję się dopiero od niedawna, ale po kolejnej lekturze stwierdzam, że śmiało mogę zaliczyć ją do ulubionych pisarek. Autorka stawia na emocje i…. życie. Opowiada o historiach z życia wziętych, nie koloryzuje, nie udziwnia. Bohaterowie tej książki są bardzo ludzcy, popełniają błędy, wyciągają wnioski bądź też nie. 

To, co bardzo mi się podobało, to wstępy, jakie mamy na początku rozdziałów. Bardzo życiowe słowa i niejednokrotnie chwytały za serce bądź też dawały do myślenia.

Książkę czyta się szybko. Odczuwa się ją całym sobą i kibicuje się bohaterom. Jestem zadowolona z lektury i gorąco polecam.


Tytuł: Wiem, co czujesz
Autorka: Gabriela Gargaś
Ilość stron: 304
Wydawnictwo Literackie
Lubicie twórczość Autorki?2 komentarze:

  1. Na pewno przeczytam, gdyż bardzo lubię książki tej autorki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeczytanie przeze mnie tej książki to tylko kwestia czasu.
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi.🙂

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia