20 maj 2023

Twisted. Gry - Ana Huang

 


Bridget to księżniczka, która niespodziewanie staje przed faktem dokonanym – jej brat, przyszły król, abdykuje, więc siłą rzeczą, to ona ma zostać królową. Nigdy tego nie chciała, a uczucia, które żywi do swojego ochroniarza, Rhys’a, tylko pogarszają sprawę. Czy ten zakazany związek faktycznie jest skazany na porażkę?

Od początku polubiłam tutaj głównych bohaterów. Jak dla mnie Bridget i Rhys świetnie się uzupełniali, a ich charakterki do siebie pasowały. Choć pochodzą z różnych środowisk, to i tak mają wiele wspólnego. Wbrew pozorom Bridget to po prostu człowiek, który czuje. Patrząc na to, jak nagle jej życie się zmienia, to naprawdę świetnie się w nim odnajduje. 

Rhys’a nie da się nie lubić – muszę przyznać, że się uśmiechałam, czytając dialogi między tą dwójką. Mężczyzna ma za sobą trudną przeszłość, ale ta go po prostu wzmocniła i jest naprawdę świetnym człowiekiem.

Pojawiają się również bohaterzy z poprzedniej części i fajnie było znów o nich poczytać. Końcowe rozdziały jasno wskazują, kogo będzie się tyczyć trzeci tom i póki co, to ta bohaterka mnie bardziej irytowała, więc jestem ciekawa, czy ta część mi się spodoba :D 

Obawiałam się, czy lektura nie będzie mi się przedłużać, a tym czasem czytało mi się szybko i dobrze. Nie nudziłam się, nie wertowałam kartek. Rozdziały są z dwóch perspektyw – Rhys’a i Bridget.

Ja polecam. Jestem zadowolona.


Tytuł: Gry
Seria: Twisted
Autorka: Ana Huang
Ilość stron: 500
Wydawnictwo Czwarta Strona


Znacie tę serię?1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia