22 kwi 2023

Zaginiona - Georgina Cross

 


Czwaty lipca był dość upalnym dniem i większość ludzi spędzała go na basenie. Wtedy też po raz ostatni widziano Sabine żywą. Erica widziała te jej dziwne spojrzenie… Co tu się wydarzyło?

Książki Autorki do mnie przemawiają i z chęcią sięgam po jej nowości. Tym razem wzięłam się za lekturę bez wahania i muszę przyznać, że było podobnie.

Autorka świetnie pokazała jaką moc mają social media – tak samo jest przecież w dzisiejszych czasach. Kiedy Sabine znika, na grupach facebookowych pojawiają się ankiety, których z pewnością nie powinno być. Z resztą nie napawały one również optymizmem. Każdy rzucał tylko oskarżenia, a sam niewiele robił.

W tym wszystkim mamy Ericę – wydawałoby się, że to przypadkowa bohaterka, a tym czasem jest ważniejsza niż na początku by nam się wydawało. Czasami mnie irytowała, tym swoim takim niezdecydowaniem, ale z biegiem wydarzeń i rozwiązaniem zagadek, wszystko okazuje się być zrozumiałe. 

Autorce udało się mnie zaskoczyć i to niejednokrotnie, a to bardzo duży plus. Czytało mi się dobrze i szybko. Lekturę pochłonęłam w kilka godzin. Polecam 😊


Tytuł: Zaginiona
Autorka: Georgina Cross
Ilość stron: 384
Wydawnictwo FiliaWspółpraca reklamowa z Wydawnictwem FILIA, któremu dziękuję za możliwość lektury.
2 komentarze:

  1. Mnie zaciekawiła ta książka i chętnie ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Skoro autorce udało się Ciebie zaskoczyć to jestem na tak.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia