18 kwi 2023

Grób matki - Lisa Regan

 


Tym razem przeszłość detektyw Josie Quinn zderza się z rzeczywistością, bowiem nowa sprawa nawiązuje do przeszłości kobiety. W dodatku kiedy sądzi, że zbliża się do końca, pojawia się kolejne ciało. Czy detektyw uda się powstrzymać zabójcę?

Cóż Wam mogę powiedzieć – tak samo jak przy poprzednich tomach, tak samo tutaj wciągnęłam się już od pierwszych stron. Muszę też przyznać, że z tomu na tom co raz bardziej przywiązuję się do Josie. Myślę, że w prawdziwym życiu z pewnością byśmy się dogadały. W tej części dowiadujemy się więcej o jej historii. 

Autorce udało się mnie zaskoczyć, z resztą nie pierwszy raz. Polubiłam jej pióro i świat jaki stworzyła. Gdyby nawet były tutaj jakieś mankamenty, to byłabym w stanie je wybaczyć, bo cała seria naprawdę wypada bardzo dobrze i po prostu do mnie przemawia. Nie chcę wdawać się w szczegóły, bo nie chciałabym spojlerować, ale wierzę, że czytelnicy będą zadowoleni z lektury. Dlatego też gorąco polecam!


Tytuł: Grób matki
Autorka: Lisa Regan
Ilość stron: 320
Wydawnictwo Dolnośląskie


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Dolnośląskim, któremu dziękuję za możliwość lektury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia