16 kwi 2023

Fragile heart - Mona Kasten

 


Minęły trzy miesiące, od kiedy Adam zerwał kontakt z Rosie. Serce wciąż boli tak samo, ale dziewczyna stara się wrócić do normalności. Kiedy sądzi, że jest na właściwej drodze, znów pojawia się Adam. Czy istnieje dla nich jakakolwiek szansa?

Muszę przyznać, że dawno nie czytałam tak dobrej serii, a to była świetna i bardzo dobra kontynuacja historii. Autorka w pełni skupiła się na uczuciach bohaterów. Niczego im nie ułatwia. Ba, nawet rzuca kolejne kłody pod nogi, wystawia ich na próbę. Rosie i Adam walczą, czasami sami ze sobą. Popełniają też błędy, ale są przecież młodzi. Są po prostu ludźmi, a ci nie są idealni.

Zarówno Rosie, jak i Adam, przeszli swojego rodzaju przemianę. Myślę, że na swój sposób dorośli i zrozumieli sobie sprawę z niektórych problemów. Na pewno na pochwałę zasługuje Adam, który w końcu sam przed samym sobą przyznał, że miał problemy. I postanowił zawalczyć o siebie. Odkrywa na nowo świat i swoje życie.

Jestem oczarowana nie tylko historią, bo i wydaniem książki. Twarda oprawa, a przede wszystkim pierwsza strona, robią wrażenie.

Zżyłam się z bohaterami, a tę historię czułam całą sobą. Nie pozostaje mi nic innego jak szczerze polecić!


Tytuł: Fragile heart
Autorka: Mona Kasten
Ilość stron: 440
Wydawnictwo JaguarWspółpraca reklamowa z Wydawnictwem Jaguar, któremu dziękuję za możliwość lektury.
2 komentarze:

  1. Bardzo lubię efekt zżycia się z bohaterami. To musi być wciągająca książka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza część była wręcz idealna. Druga też mi się podobała, choć były momenty że się nudziłam. Jednak zakończenie i przesłanie tej książki kupiło moje serce i koniec końców dobrze ją oceniam ❤

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia