14 kwi 2023

Pod ścisłą ochroną - Kinga Tatkowska

 


Nessa, słynna gwiazda pop, zaczyna otrzymywać pogróżki. Dlatego też prosi swojego menadżera, by zatrudnił dla niej ochroniarza. Michał nie jest pewny tej roboty – średnio mu się podoba praca z rozkapryszoną gwiazdą. Jednak pieniądze są mu potrzebne, a wynagrodzenie jest hojne, więc podejmuje się zadania. Żadne z nich się nie spodziewa, że ich relacja może z czasem przestać być profesjonalna…

Cóż to była za lektura! Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego, iż tak się w ciągnę. Myślę, że to zasługa głównych bohaterów, przy których nie da się też nudzić. Relacja Dominika i Michała z początku może nie jest udana, ale kiedy poznają swoje sekrety, to się zmienia. Mówiąc prościej – po prostu się poznają. Polubiłam ich. 

Z resztą na akcję tutaj też nie możemy narzekać, bo Autorka zadbała o to, by czytelnik miał o czym myśleć. Przyznaję, że ciężko było odłożyć książkę, a to już przecież wiele mówi.

Styl i język Autorki bardzo przypadły mi do gustu. Byłam święcie przekonana, że wcześniej coś już czytałam od Autorki. Jakie było moje zdziwienie, kiedy się okazało, że to nasze pierwsze spotkanie – i jak widać, bardzo udane!

Na uwagę również zasługuje wydanie tej książki – jestem oczarowana. Aż chce się sięgnąć po nią 😊

Gorąco polecam! Będziecie zadowoleni 😊


Tytuł: Pod ścisłą ochroną
Autorka: Kinga Tatkowska
Ilość stron: 286
Wydawnictwo Endorfina


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Endorfina, któremu dziękuję za możliwość lektury. 

1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia