24 kwi 2023

Słodko-gorzkie sekrety - Agnieszka Zakrzewska

 


Dziś o finale czekoladowej serii Agnieszki Zakrzewskiej, która dosłownie skradła moje serce. Bowiem całość tak naprawdę jest właśnie jak czekolada – i słodka, i gorzka, a jednocześnie bardzo satysfakcjonująca.

Nina nie może narzekać na nudę, a już z pewnością nie może nacieszyć się spokojem, bowiem na horyzoncie pojawiają się pewne problemy… Nie będę zagłębiała się w fabułę, co by nie spojlerować, ale musicie uwierzyć mi na słowo, że pod tym względem będziecie zadowoleni z lektury. Ja na nudę również nie narzekałam. Kibicowałam głównej bohaterce, którą z resztą bardzo polubiłam. Ba, nie tylko ją.

To, co najważniejsze i co bardzo za mną przemawia to emocje i uczucia, jakie nam przedstawia Autorka. Nie zapomina o nich i o tym, że jej bohaterowie to ludzie. Nieidealni, ale odczuwający emocje. 

Czytało mi się bardzo dobrze. Lubię styl Autorki, z chęcią będę sięgać po jej inne tytuły 😊


Tytuł: Słodko-gorzkie sekrety
Autorka: Agnieszka Zakrzewska
Ilość stron: 376
Wydawnictwo FiliaWspółpraca reklamowa z Wydawnictwem FILIA, któremu dziękuję za możliwość lektury. 1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia