17 maj 2022

Po prostu przyjaźń - Sophy Henn

 

"Po prostu przyjaźń" Sophy Henn 

Celebrujmy piękno przyjaźni!
Podobnie jak u ludzi, zwierzęce przyjaźnie bywają bardzo różne: od krabów pustelników, wyruszających na przygody z ukwiałami, po zebry i strusie, które wspierają się nawzajem. 

***

Byłam niezmiernie podekscytowana, kiedy książeczka do nas dotarła. Już na samym początku zrobiła na mnie duże wrażenie – z resztą nie tylko na mnie, bo córka sama chętnie po nią sięgnęła. A to wszystko za sprawą żywych kolorów, które przykuwają wzrok. 

Książeczka jest bardzo barwna i żywa, wręcz bije od niej taki pozytywizm. Jestem zdania, iż dla maluchów książeczki takie właśnie powinny być. 

Motywem przewodnim jest przyjaźń – ale nie tylko między ludźmi. Tutaj możemy poczytać o przyjaźni wśród zwierząt i to w dodatku tych bardziej nietypowych, np. o krabach pustelniczych, małpach hulman, czy bąkojadach. Reszty nie będę zdradzać 😊

Ilustracje, które znajdziemy wewnątrz, są świetne i ciekawe. Tak jak wspomniałam wcześniej, nie brakuje w nich kolorów. Oliwka z książeczki zadowolona i powiem szczerze, że nawet ja, jako osoba dorosła, również jestem usatysfakcjonowana. Całość po prostu mnie kupiła i do tej pory nie mogę oderwać wzroku. Myślę, że z czasem inne książeczki z tej serii również znajdą się w naszej biblioteczce 😊


Tytuł: Po prostu przyjaźń
Autorka: Sophy Henn
Ilość stron: 32
Wydawnictwo DziwimisieZa egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Dziwimisie.1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia