7 lut 2022

Znów to zrobiliśmy - Laurelin Paige


Gorąca powieść autorki bestsellerowych romansów – Laurelin Paige!

Jenny Stahl odniosła wielki sukces jako modelka, ale jej największym marzeniem jest zostanie aktorką. Jest gotowa na wiele wyrzeczeń, by wreszcie zdobyć pierwszoplanową rolę, dzięki której rozkręci swoją filmową karierę. Pewnego dnia agentka przekazuje jej wspaniałą wiadomość – Jenny zaproponowano zagranie głównej postaci kobiecej w komedii romantycznej znanej reżyserki. Jest jednak jeden haczyk – jej ekranowym partnerem ma zostać Tanner James. 

Ten atrakcyjny gwiazdor filmowy był pierwszą miłością Jenny. Dziesięć lat wcześniej, gdy oboje rozkręcali dopiero swoje kariery, ale stali się już ulubieńcami paparazzich, przeżyli płomienny romans. Zakończył się on dla Jenny długim leczeniem złamanego serca, ponieważ powodem ich rozstania była zdrada Tannera. 

Jenny przyjmuje rolę, ale zaczyna pracę na planie z silnym postanowieniem, by relacja między nią a Tannerem nie wyszła tym razem poza zawodową współpracę. Mężczyzna wydaje się jednak wniebowzięty ponownym spotkaniem z nią, jego urok osobisty stał się przez te lata jeszcze bardziej nieodparty, a ekranowa chemia między nimi szybko przenosi się do życia poza planem filmowym. Czy Jenny może zaufać mężczyźnie, który dotkliwie zranił ją w przeszłości? A może ich związek jest skazany na powtórzenie dawnego scenariusza?


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Liczyłam na dobrą zabawę, a tym czasem otrzymałam w sumie coś średniego.

Dziesięć lat temu, Jenny i Tanner byli najgorętszą para show biznesu. Obydwoje rozkręcali swoją karierę, a w między czasie mieli gorący romans, który skończył się zdradą mężczyzny. Jenny nie daje mu szansy na wyjaśnienie, po prostu znika.

Obecnie jej kariera modelki dobiega końca i desperacko pragnie, by w końcu wybrali ją do jakiejś roli filmowej. Inaczej nie ma planu na przyszłość. W końcu dostaje upragniony telefon, ale jest mały haczyk, bo główną męską rolę ma zagrać Tanner…

Nie wiem chyba już sama czego oczekiwałam, ale sądziłam, że będę lepiej się bawić podczas lektury. Muszę przyznać, że dopiero końcówka naprawdę mi się podobała. Może dlatego, że przekonujemy się, że ta dwójka to po prostu zwykli ludzie, którzy popełnili błąd. I to było takie prawdziwe.

Od samego początku czuć chemię między bohaterami. Fajnie, że dla odmiany to mężczyzna biegał za kobietą, a nie odwrotnie. Nie byłam i wciąż nie jestem zbytnio przekonana do postaci Jenny, ciężko mi określić dlaczego, no ale nie kupiła mnie sobą.

Zdecydowanie jest to bajka dla dorosłych, ale miło, że jakieś akcenty realności się znalazły. Zła lektura to nie była, świetna również nie, ale nie żałuję czasu spędzonego na jej czytaniu. Przekonajcie się sami, jeśli macie ochotę 😊


Tytuł: Znów to zrobiliśmy
Autorka: Laurelin Paige
Ilość stron: 302
Niegrzeczne Książki

Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Niegrzecznym Książkom.
3 komentarze:

  1. Od czasu do czasu lubię poczytać coś w takim klimacie. Ale masz piękną sukienkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Raczwj nie dla mnie ksiazka. Dziękuję za recenzję

    OdpowiedzUsuń
  3. Raczej spasuje, skoro książka nie jest wbijająca w ziemię. ;p

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia