23 lut 2022

Bad Girl - Weronika Sawicka

 


Przyszedł czas na prawdziwą bad girl w świecie gorących przystojniaków.

Samantha nie należy do grzecznych dziewczynek. Niebieskie włosy, tatuaże, niewyparzony język, temperament, którego nie sposób ujarzmić, a do tego bardzo sprecyzowane plany na życie – własna knajpa. Sam jest twarda i wie, że droga do celu nie będzie usłana różami. Potrzebuje pieniędzy, aby sfinansować swoje marzenia, a do tego niezbędna jest dobra praca. Tylko kto zatrudni bad girl? Tylko ktoś, kto nie przypuszcza, co Samantha skrywa za twarzą anioła.

Nadszedł zatem dzień, by niepokorna Sam przeistoczyła się w skrupulatną i skorą do pomocy asystentkę biurową. Tatuaże da się schować pod starannie wyprasowaną koszulą, ale czy można ukryć tak barwną osobowość? Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że na horyzoncie pojawił się właśnie facet z jej fantazji. Czy spodoba mu się grzeczna wersja Samanthy? A może ten typ woli pewną siebie dziewczynę żądną mocnych wrażeń? Którą twarz zdecyduje się pokazać mu Sam?


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Książka wygrała konkurs Niegrzecznych Książek, było wokół niej dużo szumu, a tymczasem… Dla mnie okazała się być bardzo średnia. Jest to moje zdanie, ale jeśli ta historia była najlepsza ze wszystkich, to chyba się obawiam, jaki poziom prezentowały inne propozycje.

Czułam się trochę tak, jakbym czytała jakąś wattpadowską historię wokół której jest tyle szumu… Sam pomysł może nawet i jest w porządku, ale wykonanie nie zrobiło na mnie większego wrażenia. Podobały mi się bardzo wstawiane myśli bohaterki (pisane kursywą) – wprowadzały dużo śmiechu i były bardzo w stylu głównej bohaterki. 

Rozdziały są krótkie, czasami aż za krótkie. Owszem, jestem fanką takich rozdziałów, no ale bez przesady.

No cóż, Bad Girl nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia. Nie była to też zła historia, ale zabrakło mi tutaj takiej iskry, czegoś co by mnie porwało w wir zainteresowania. A tak to po prostu czytałam i czytałam…Bez większych emocji.

Tak czy siak zachęcam do wyrobienia własnej opinii 😉Jeśli Autorka wyda coś jeszcze, to z chęcią sprawdzę, jak sobie poradziła.

Tytuł: Bad Girl
Autorka: Weronika Sawicka
Ilość stron: 328
Niegrzeczne Książki


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Niegrzecznym Książkom.
6 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia