21 paź 2021

Słodkie przeznaczenie - Laurelin Paige

Druga część powieści "Słodki oszust" bestsellerowej Laurelin Paige.

Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować tego, czego ona pragnie. Zdecydowanie nie może dać jej tego, czego potrzebuje. Na szczęście dzieli ich pół świata – dzięki temu znacznie łatwiej mu walczyć ze swoim zauroczeniem.

Kiedy znowu się spotykają, obojgu coraz trudniej jest trzymać się swoich postanowień. Jednak Audrey wciąż marzy o „żyli długo i szczęśliwie”, a on dalej obawia się zburzyć mur, który zbudował wokół swojego serca.

Co musi się wydarzyć, żeby zrozumieli, że przeznaczenie już za nich zadecydowało?


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

O ile pierwszy tom był znośny i byłam zaciekawiona, tak tutaj odniosłam wrażenie, że wszystko zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni.

Szczególnie rzuciła mi się w oczy zmiana Audrey. Jej zachowanie i wypowiedzi stały się bardzo sztuczne i nienaturalne. Jakby nagle stała się taką głupiutką dziewczynką. Bardzo rzucało mi się to w oczy i irytowało.

Dylan z kolei był znośny, jak na starego zgorzkniałego mężczyznę, bo serio, momentami tak go odbierałam :D

I choć przeważały mi tutaj negatywne i mieszane uczucia, to jednak dobrnęłam do końca historii. Jak dla mnie te dwa tomy mogłyby być zamknięte w jednym.

Cóż, jeśli nie szukacie jakieś ambitnej lektury, to Słodkie przeznaczenie na pewno się nada 😉 Ja raczej fanką tej serii nie będę. Inne książki Autorki są zdecydowanie lepsze 😉


Tytuł: Słodkie przeznaczenie
Seria: Niegrzeczny duet
Autorka: Laurelin Paige
Ilość stron: 320

Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Niegrzecznym Książkom. 

4 komentarze:

  1. Ja póki co nie planuję czytać żadnego tomu, gdyż nie znajdę na nie czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie planuję czytać, szczerze mówiąc. Nie moja tematyka. Poza tym jeśli już miałabym sięgnąć, to raczej po inne książki autorki. :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia