25 paź 2021

Madly - Ava Reed


Ona, czyli June – pewna siebie i własnego uroku, śliczna, nieskazitelna, zawsze perfekcyjnie umalowana, bezczelna, zadziorna, chaotyczna.

On, czyli Mason - bogaty playboy, arogancki, nonszalancki, przemądrzały i twardy. 

June pod skorupą twardzielki skrywa ogromną wrażliwość i równie wielki sekret, który jej zdaniem nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego. Dlaczego mężczyzna zainteresowany czymś więcej, niż tylko przygoda na jedną noc, nie ma u niej szans?

Mason ma w nosie fakt, że June ciągle go spławia. Traktuje ich relację jak pełną napięcia grę, w której prędzej czy później wygra, bo on zawsze zwycięża. Pragnie czegoś więcej niż tylko spędzenia z June nocy. A June po raz pierwszy zastanawia się, co by się stało, gdyby zburzyła swoje mury...


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

***

Pierwszy tom bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, dlatego też miałam nadzieję, że kolejna część wypadnie tak samo. Zwłaszcza, że June i Mason’a polubiłam już w „Truly”.

I tak, drugi tom bardzo mi się spodobał i spełnił moje czytelnicze oczekiwania. June nie potrafi zaakceptować siebie, dlatego wszystkim pokazuje się, zakładając maskę. Na brak akceptacji złożyło się wiele czynników, a najgorsze, że do tego wszystkiego przyczyniła się również rodzina.

Mason przez dłuższy czas również był zrażony do świata, bowiem został wykorzystany przez kogoś bliskiego. Rodzina również go skrzywdziła. Ale kiedy po raz pierwszy widzi June, jest święcie przekonany, że ta dziewczyna jest warta wszystkiego.

Chyba jeszcze nigdy nikomu tak nie kibicowałam jak tej dwójce. Są jak woda i ogień, totalne dwa przeciwieństwa, a jednocześnie idealnie dopasowani. June ma cięty język, jest odważna i szalona, aczkolwiek to tylko maska. W rzeczywistości to ciepła, uczuciowa i wrażliwa dziewczyna. Mason, wydaje się być niedostępnym kobieciarzem, a tak naprawdę to romantyczny przystojniak, który także ma dobre serce.

Autorka porusza wiele aktualnych problemów – brak akceptacji siebie, brak akceptacji ze strony rodziny, etc. Czyta się naprawdę szybko. Ciężko oderwać się od lektury. Historia tej dwójki została świetnie przedstawiona. Nie jest przesadzona, a bardzo życiowa.

Gorąco polecam. Nie mogę doczekać się trzeciego tomu!


Tytuł: Madly
Autorka: Ava Reed
Ilość stron: 352


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Jaguar.4 komentarze:

  1. Pierwszy tom mnie również oczarował! ♥ To była z jednej strony przyjemna, z drugiej - wartościowa młodzieżówka. Muszę w najbliższej historii sięgnąć po Madly, tym bardziej, że wiele pozytywnych recenzji pojawiło się w internecie, w tym twoja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak fajnie, że ten duet to takie żywioły.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia