14 paź 2021

Fearless - B.B.Reid


W obliczu zniszczonej miłości ulegniesz czy będziesz nieustraszony?

Lake czuje, że stała się obca dla samej siebie. Pożegnanie z niewinnością nastąpiło szybko i brutalnie podzieliło jej życie na dwa etapy. Teraz ma krew na rękach, ale  nie żałuje. Boi się jedynie o Keirana. Wie, że dla niego zdrada, nawet podyktowana dobrymi intencjami, jest gorsza niż morderstwo.

Ta dziewczyna była dla Keirana jak światło. To ona uratowała go przed potworem. Jednak kiedy tego dnia spojrzał jej w oczy, nie widział zbawczyni. Zobaczył za to morderczynię swojego ojca. Czy to miłość do Keirana zniszczyła Lake? A może Lake dokonała tego sama?

Ostatni tom bestsellerowej serii Broken Love autorstwa B.B. Reid.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

***

Nadszedł finał serii i powiem Wam szczerze, że nie mam zielonego pojęcia, co o nim sądzić… Lake i Keiran muszą stawić czoła nowym problemom, a także konsekwencjom swoich czynów. Lake wciąż jest głupia… Naprawdę nie potrafię zrozumieć jej zachowania. Irytowała mnie na każdym kroku. Keiran stał się mniej irytujący, ale wciąż jest w gorącej wodzie kąpany. Mamy tutaj też dużo skoków w czasie i momentami trochę się gubiłam.

Całość jest bardzo odrealniona, ale kiedy o tym zapomnimy, to ten tom i tak wypada słabo. Niby coś się dzieje, coś się wyjaśnia, ale jak dla mnie chaos. Nie byłam zbytnio zainteresowana. Chyba do tej pory najlepiej czytało mi się trzeci tom. I jak tak patrzę na poprzednie swoje opinie, to tylko trzeci tom zbiera u mnie pozytywy… Pierwsze dwa tomy nie należały do najlepszych, ale były znośne. Trzeci w końcu był taki jak powinien. W czwartym mamy zawód i spadek i tutaj… No cóż, nie jest lepiej.

Nie żałuję jednak czasu poświęconego na tę serię. Autorka miała dobre pomysły, ale zawiodło wykonanie i myślę, że po prostu w pewnym momencie ją poniosło.

Wiem, że są fani tej serii. Należycie do nich? Czytaliście? A może macie w planach?

Tytuł: Fearless
Autorka: B.B.Reid
Ilość stron: 320


Za możliwość lektury serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiece.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia