27 lut 2023

Tom 1 Pod wodą, Tom 2 Nad ziemią - Magdalena SzponarIga to ambitna redaktorka. Olek jest strażakiem. Ich drogi się skrzyżowały, ciągnie ich do siebie, ale czy dadzą radę być w związku? Każde z nich skrywa własne tajemnice, które mogą popsuć wszystko…

Dość długo zabierałam się za lekturę tych dwóch tytułów, ale muszę powiedzieć, że jak już zaczęłam czytać, tak szybko skończyłam. Nie jest to historia najwyższych lotów, a niedopowiedzenia bohaterów tak bardzo irytują, bowiem przez nie strasznie komplikują sobie życie. Chyba bardziej denerwowała mnie sama Iga. 

To, co bardzo mi się podobało, to że Autorka pokazała pracę strażaka. Nie była to tylko wzmianka. Mogliśmy faktycznie o tym poczytać. 

Drugi tom, czyli Nad ziemią to dalsze losy tej dwójki. Nie będę przedstawiać zarysu fabuły, co by nie spojlerować, ale odniosłam wrażenie, że był on trochę na siłę. 

Rozdziały są różnej długości, czyta się za to szybko. Narracja prowadzona jest z punktu widzenia Igi i Olka. Chyba raz pojawia się jeszcze z punktu widzenia innego bohatera, ale przyznaję, że już nie pamiętam. Jeżeli dobrze pamiętam, to ten bohater występuje też w innej książce Autorki, ale mogę się mylić 😊

Wow nie było, ale źle też nie 😉


Tytuł: Pod wodą, Nad ziemią
Autorka: Magdalena Szponar
Wydawnictwo Amare


Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Amare, któremu dziękuję za możliwość lektury.
1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia