1 lut 2023

Wyrok diabła - Adrian Bednarek

 


Kuba próbuje nauczyć Sonię życia z demonem, ale ta bywa oporną uczennicą. Przez nieostrożne zachowanie Sonii, ich wolność staje pod znakiem zapytania. Kuba postanawia zaryzykować, ale czy to ryzyko się opłaci? 

Co to była za lektura! Powiem szczerze, że z każdą stroną siedziałam jak na szpilkach, nie wiedząc, jak to się skończy. Nie chcę za bardzo spojlerować, ale Kuba i Sonia stają przed naprawdę trudnym zadaniem. Muszą zadbać o swoją wolność. Kuba musi polegać na nieobliczalnej nastolatce i jak się pewnie domyślacie, nie wszystko idzie po jego myśli. Sonia jest pogubioną dziewczyną, która w stresującej sytuacji nie potrafi zachować trzeźwego umysłu i to ją często gubi. Z resztą podczas lektury niejednokrotnie źle jej życzyłam.

A Kubie naprawdę kibicowałam i nawet mu współczułam, choć to trudny bohater. Myślę jednak, że gdzieś tam w głębi serca wciąż tkwi namiastka normalnego człowieka – bo Kuba wciąż coś odczuwa. Wiadomo, nigdy już nie będzie takim samym człowiekiem, bo przeszłość go naznaczyła, no ale…

Autorowi udało się mnie zaskoczyć i sprawić, że po prostu pochłonęłam tę historię. Od razu biorę się za kolejny tom i mam nadzieję, że moje pragnienia co do pewnej postaci się spełnią :D


Tytuł: Wyrok diabła
Autor: Adrian Bednarek
Ilość stron: 432
Wydawnictwo Zaczytani

Współpraca reklamowa z Wydawnictwem Zaczytani, któremu dziękuję za możliwość lektury.
2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz! Staram się odwiedzać Wasze blogi na tyle, na ile pozwala mi czas. Jeśli macie pomysł na jakiś post inny niż recenzje książek - jestem otwarta na sugestie. Mogą to być posty związane z nauką języków obcych, tłumaczeniem seriali, czy innego typu.
Jeśli masz pytania to zapraszam do kontaktu: misako.amaya@wp.pl

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia